Latest Listings

 • Arredime supermarkete-hipermarkete
  Arredime supermarkete-hipermarkete
  Other - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Pershendetje, Kompania jone ofron arredime " me celsa ne dore" te supermarketeve, hipermarketeve apo magazinave tuaj. Projektim, prodhim dhe menaxhim i projektit ne menyre profesionale. Fale kesaj politike te ndjekur, kemi arritur te bashkepunojme me...

 • Arredime dhe pajisje per hoteleri
  Arredime dhe pajisje per hoteleri
  Other - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Fale zhvillimit te turizmit ne vendin tone, kompania ka ne portofolin e saj produkte, pajisje dhe sherbime per hoteleri 3-4 dhe 5 yje. Fortifin eshte perfaqesues i fabrikave me te medha dhe serioze ne Europe per prodhimin e pajisjeve te drurit, metal...

 • Rafte per magazina/ logjistike
  Rafte per magazina/ logjistike
  Other - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Projektim, Prodhim, Montim, Mirembajtje te rafteve te shumellojshme per magazina, njesive logjistike, arkivash... Nga raftet te cilat mbajne panelet e mureve/catise, e deri tek raftet te peshave te uleta. Rafte te peshave dhe funksioneve te ndryshme ...

 • Dekore
  Dekore
  Other - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  DEKORET E DASMAVE Prej vitit 2008 ofrojmë në tregun e Shqiptar të shërbimeve, arredim edhe dekorim të çdo ambjenti festiv. Kualifikimi përkatës në Akademinë e Arteve në Tiranë, eksperinca e gjatë, stafi i përgatitur, dhe risia në përdorimin e burimev...

 • Animator
  Animator
  Other - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  ANIMATORËT Animatorët tanë do t ju impresionojnë me programin artistik në të cilin do të përfshihen të gjithë pjesëmarrësit në festë. Personazhet më të dashur të fëmijëve, Borëbardha, Supermen, Frozen, Pinguini, Spiderman, Minjon, Ben Ten, Klloun, Ir...

 • Autoshkolla Korona
  Autoshkolla Korona
  Other - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Autoshkolla Korona , pevec kurseve te kategorise "B" per veture ofron edhe praktike per persona qe kane patente dhe duan te rifreskojne njohurite. Momentalisht ky sherbim ofrohet vetem paradite. Vendndodhja jone eshte ne Rrugen Myslym Shyri , perball...

 • Mbajtje kontabiliteti
  Mbajtje kontabiliteti
  Accounting - Finance - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Per te gjithe ato biznese te vogla me tvsh apo pa tvsh biznese te mesme apo te medha qe jan te interesuar per nje ekonomiste part time une ofroj keto sherbime : • Mbajtje kontabiliteti • Përpunimi i Faturave të Blerjeve dhe Faturave të Shitjeve. • Pë...

 • Ofrojme sherbime Noterie
  Ofrojme sherbime Noterie
  Legal - Berat (Berat) - 20/02/2017 Check with seller

  Noter Arben Ndini Rr. "Antipatrea" Berat cel. +355 (0)69 2697 922 (Viber) +355 (0)68 4315 636 (WhatsApp) e-mail: ndinarben@gmail.com

 • Avokat dhe Konsulence Ligjore
  Avokat dhe Konsulence Ligjore
  Legal - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona që kanë probleme ligjore nga me te ndryshmet. Ne mund të japim ndihmë ligjore në fusha të tilla si çështje penale, çështje pronash, çështje borxhe, çështje ndarje familjesh, çështje dhunë në f...

 • Konsulence ligjore
  Konsulence ligjore
  Legal - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Zyre juridike (avokatie) Ofron konsulence ligjore per ceshtje te ndryshme civile, tregtare dhe administrative si dhe perfaqesim perpara organeve gjyqesore. Nese keni çeshtje te cilat mendoni qe duhet te zgjidhen ne rruge gjyqesore dhe eshte i nevojsh...

 • Agjensi Immobiliare, Real Estate "INF 93"
  Agjensi Immobiliare, Real Estate "INF 93"
  Real Estate - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Real Estate "INF 93" eshte krijuar ne vitin 1993. Eshte e para agjensi e organizuar ne Shqiperi. Qe prej 24 vjetesh vepron suksesshem e me profesionalizem ne tregun e pasurive te paluajtshme, duke bere ndermjetesime ne shit-blerje dhe dhenie me qira ...

 • Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
  Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
  Other Services - Tiranë (Tiranë) - 20/02/2017 Check with seller

  Servis Pompist DIesel DURRES. Revizionojme pompa dhe injektore te gjithe tipet. vetura foristrada kamjone fadroma etj. pompa dhe injektore common rail cdi tdci xdi hdi etj.Pjese kembimi origjinale. Bango prova elektronike per pompa dhe injektore cdi ...