BORA TRAVEL & TOURS Tiranë

Published date: 24/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Bora Travel & Tours eshte nje agjensi udhetimi dhe turistike qe ndodhet ne qender te qytetit te Tiranes. Ne mund tju plotesojme te gjitha nevojat dhe kerkesat tuaja per te udhetuar si pushime verore dhe dimerore ne mabre boten, pushime ekonomike& luksoze, destinacione ekzotike, pushime adventureske brenda dhe jashte vendit, rezervime hotelesh, muaj mjlti, bileta avioni, trageti apo autobusi.
Stafi jone eshte i perkushtuar ndaj udhetimeve. Ne vazhdimisht vizitojme vende te ndryshme , duke sjelle prane klienteve keshillat dhe rekomandimet me te mira, ne menyre qe ata te ndihen te sigurt dhe te lumtur gjate udhetimeve te tyre.

Cel: +355692040020
Tel: +35545605999
Email: info@boratravel.al

Hapur: E hene – E shtune ( 09.00 – 21.00 )
Adresa: Rruga “Myslym Shyri”, 30 m siper Vodafone, Tirane.

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Travel Agency
  Travel Agency
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 24/04/2017

  Fiori travel & Tours eshte tashne nje nder kompanite qe ka nje larmi te madhe sherbimeve te udhetimeve. Ne mundesojme udhetime ne grup , ashtu si dhe individuale. Per cdo info me shume ju ftojme te na vizitoni. Rr. Mine Peza Tirane Albania info@f...

 • Designer piktor
  Designer piktor
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 14/04/2017

  Bejme punime te ndryshme ne paketen adobe si punime graifike ne photoshop illustrator, indesign, gjithashtu dhe piktura murale. Punime ne ilustrator, Indesign (Postera, Kalendare me porosi) Photoshop (Modifikim Fotosh, etj.) Piktura ne mur Per cdo in...

 • Graphic Design
  Graphic Design
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 05/04/2017

  Per te gjith te interesuarit per 1.Logo 2.Reklama (2D dhe 3D) 3.Vula 3D 4.Reklama dhe Design Online 5.Kopertina Librash dhe Diplomash 6.Postera te ndryshem Per te gjith te interesuarit te kontaktojne ne Inbox. https://www.facebook.com/TAo-Graphica-48...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)