Designer piktor Tiranë

Published date: 14/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Bejme punime te ndryshme ne paketen adobe si punime graifike ne photoshop
illustrator, indesign, gjithashtu dhe piktura murale.

Punime ne ilustrator, Indesign (Postera, Kalendare me porosi)
Photoshop (Modifikim Fotosh, etj.)
Piktura ne mur

Per cdo informacion me shume na kontaktoni.
NovusDesign.al@gmail.com
0666668662

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Graphic Design
  Graphic Design
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 05/04/2017

  Per te gjith te interesuarit per 1.Logo 2.Reklama (2D dhe 3D) 3.Vula 3D 4.Reklama dhe Design Online 5.Kopertina Librash dhe Diplomash 6.Postera te ndryshem Per te gjith te interesuarit te kontaktojne ne Inbox. https://www.facebook.com/TAo-Graphica-48...

 • Shes piktura, portrete me porosi
  Shes piktura, portrete me porosi
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 07/02/2017

  Shes piktura ne vaj, pastel. Pejsazhe, natyre e qete, portrete me porosi etj cmimet fillojne nga 3. 000 lek. Cel: 0693295272

 • kerkoj vend pune telework gazetari, perkthim
  kerkoj vend pune telework gazetari, perkthim
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 06/02/2017

  Pershendetje, quhet Alket Goce. Kam perfunduar arsimin e larte ne Universitetin e Tiranes, dega Gazetari ne vitin 2005. Kam punuar ne disa media te shkruara dhe elektronike. Zoteroj mjaft mire gjuhen angleze dhe ate italiane dhe deshiroj te punesohem...