Graphic Design Tiranë

Published date: 05/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Per te gjith te interesuarit per
1.Logo
2.Reklama (2D dhe 3D)
3.Vula 3D
4.Reklama dhe Design Online
5.Kopertina Librash dhe Diplomash
6.Postera te ndryshem
Per te gjith te interesuarit te kontaktojne ne Inbox.https://www.facebook.com/TAo-Graphica-488038847967099/

tbuzra@gmail.com

Cel. : 0683910171

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Shes piktura, portrete me porosi
  Shes piktura, portrete me porosi
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 07/02/2017

  Shes piktura ne vaj, pastel. Pejsazhe, natyre e qete, portrete me porosi etj cmimet fillojne nga 3. 000 lek. Cel: 0693295272

 • kerkoj vend pune telework gazetari, perkthim
  kerkoj vend pune telework gazetari, perkthim
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 06/02/2017

  Pershendetje, quhet Alket Goce. Kam perfunduar arsimin e larte ne Universitetin e Tiranes, dega Gazetari ne vitin 2005. Kam punuar ne disa media te shkruara dhe elektronike. Zoteroj mjaft mire gjuhen angleze dhe ate italiane dhe deshiroj te punesohem...

 • Dizajn Grafik, Printime, Logo, Reklama visuale....
  Dizajn Grafik, Printime, Logo, Reklama visuale....
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 02/02/2017

  Ermir Guzi Graphic Designer +355674783222 ermirguzi@gmail.com

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)