kerkoj vend pune telework gazetari, perkthim Tiranë

Published date: 06/02/2017
 • Location: Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

Pershendetje, quhet Alket Goce. Kam perfunduar arsimin e larte ne Universitetin e Tiranes, dega Gazetari ne vitin 2005. Kam punuar ne disa media te shkruara dhe elektronike. Zoteroj mjaft mire gjuhen angleze dhe ate italiane dhe deshiroj te punesohem si perkthyes i materialeve te ndryshme qe mund te keni. Dy vitet e fundit jam angazhuar ne portalin bota.al ne perkthimin ne shqip te materialeve te ndryshme nga keto dy gjuhe, nga analizat dhe komentet e gazetave dhe think-tankeve me te njohura nderkombetare, tek analizat ekonomike, materiale te ndryshme nga historia, psikologjia, filozofia dhe shkenca. Perkthej edhe filma nga anglishtja dhe italishtja. Ne rast se jeni te interesuar mund te me kontaktoni ne:e-mail:alketgoce82@hotmail.com cel:0692389416

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • BORA TRAVEL & TOURS
  BORA TRAVEL & TOURS
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 24/04/2017

  Bora Travel & Tours eshte nje agjensi udhetimi dhe turistike qe ndodhet ne qender te qytetit te Tiranes. Ne mund tju plotesojme te gjitha nevojat dhe kerkesat tuaja per te udhetuar si pushime verore dhe dimerore ne mabre boten, pushime ekonomike&...

 • Travel Agency
  Travel Agency
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 24/04/2017

  Fiori travel & Tours eshte tashne nje nder kompanite qe ka nje larmi te madhe sherbimeve te udhetimeve. Ne mundesojme udhetime ne grup , ashtu si dhe individuale. Per cdo info me shume ju ftojme te na vizitoni. Rr. Mine Peza Tirane Albania info@f...

 • Designer piktor
  Designer piktor
  Art - Argetim - Publikime - Tiranë (Tiranë) - 14/04/2017

  Bejme punime te ndryshme ne paketen adobe si punime graifike ne photoshop illustrator, indesign, gjithashtu dhe piktura murale. Punime ne ilustrator, Indesign (Postera, Kalendare me porosi) Photoshop (Modifikim Fotosh, etj.) Piktura ne mur Per cdo in...