Mesoni gjuhen angleze/gjermane nga shtepia, kurse online Tiranë

Published date: 18/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Per te gjithe ata qe jane shume te zene dhe nuk duan te humbasin
kohe duke udhetuar ne trafik per te shkuar ne qendren e kursit.

Per te gjitha familjet emigrante per te cilat tarifat e kurseve te gjuheve te huaja
ne vendin ku punojne jane shume te shtrenjta.

Ne ju ofrojme nje mundesi te perkryer. Te mesoni anglishten apo gjermanishten duke qendruar ne shtepi me ane te kompjuterit. (lidhja me skype). Cilesia e mesimit do te ishte i njejte si ne nje qender, pa asnje ndryshim.
Mesimdhenie cilesore nga mesues me pervoje ne universitet
dhe qendrat me te mira ne Tirane per nje kohe shume te gjate.


Mos hezitoni te na kontaktoni ne kete adrese albperkthime@gmail.com
website:
http://www.qendraoptima.com/kurse-te-gjuheve-te-huaja/gjuha-angleze/
Nr. tel 0695610926

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • ofrojme kurse KIMIE/pergatitje per mature
  ofrojme kurse KIMIE/pergatitje per mature
  Edukim-Trajnim - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2017

  Ofrojme kurse kime/pergatitje per maturen shteterore dhe studente me pedagoge te universitetit te Tiranes. Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne albperkthime@gmail.com Nr. telefoni 0695610926

 • Kurse TOEFL/TOEIC/SAT/ACT/IELTS/GMAT/GRE
  Kurse TOEFL/TOEIC/SAT/ACT/IELTS/GMAT/GRE
  Edukim-Trajnim - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2017

  Te gjitheve na duhet anglishtja, per te gjetur nje pune me te mire, per te udhetuar ne cdo ane te globit, per te perdorur internetin. Ne ju ftojme te mesoni anglishten me ne!Besoni tek pervoja jone 15 vjecare! Zgjidheni me kujdes qendren ku do te per...

 • Kurse GJERMANISHT per infermier dhe mjek/Pergatitje per Deutche Zertifikat/ DAF
  Kurse GJERMANISHT per infermier dhe mjek/Pergatitje per Deutche Zertifikat/ DAF
  Edukim-Trajnim - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2017

  Nese po kerkoni te mesoni gjuhen gjermane ju ofrojme mundesine me te perkryer.

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)