ofroj GRE/GMAT/MCAT preparation Tiranë

Published date: 18/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Deshironi te aplikoni per master jashte shtetit?
Testimi GMAT/GRE ju ka penguar?


Ofrojme kurse pergatitore per GRE/GMAT

Qe prej 6 vjetesh ne kemi pergatitur me dhjetra studente per keto dy provime dhe te gjithe,
pa paperjashtim kane arritur objektivin e tyre.
Sekreti ne kalimin me sukses te ketij provimi konsiston tek praktika.
Ne ju ofrojme metodologjine me te mire per te dale me sukses, udhezimet me te vlefshme, praktike me ushtrime
qe jane trajtuar ne testimet e meparshme me ane te librit me te fundit qe ka dale ne shitje
dhe praktike ne computer adaptive format.

FALAS! Mbi 10 Full-tests ne kushte reale te provimit FALAS!
Mbi 400 ushtrime qe kane rene ne provimet e meparshme.
Rezultatet e studenteve kane qene me nje mesatare prej 600 pikesh ne GMAT ku rezultati me i larte ka qene 750.
Ne provimin GRE garantohet nje rritje prej mbi 25 pikesh ne rezultatin final.

Kontaktoni ne
info@qendraoptima.com
Cel: 0695610926
Per me shume informacion vizitoni kete link
http://www.qendraoptima.com/kurse-pe...tare/gmat-gre/

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Mesoni gjuhen angleze/gjermane nga shtepia, kurse online
  Mesoni gjuhen angleze/gjermane nga shtepia, kurse online
  Edukim-Trajnim - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2017

  Per te gjithe ata qe jane shume te zene dhe nuk duan te humbasin kohe duke udhetuar ne trafik per te shkuar ne qendren e kursit. Per te gjitha familjet emigrante per te cilat tarifat e kurseve te gjuheve te huaja ne vendin ku punojne jane shume te sh...

 • ofrojme kurse KIMIE/pergatitje per mature
  ofrojme kurse KIMIE/pergatitje per mature
  Edukim-Trajnim - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2017

  Ofrojme kurse kime/pergatitje per maturen shteterore dhe studente me pedagoge te universitetit te Tiranes. Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne albperkthime@gmail.com Nr. telefoni 0695610926

 • Kurse TOEFL/TOEIC/SAT/ACT/IELTS/GMAT/GRE
  Kurse TOEFL/TOEIC/SAT/ACT/IELTS/GMAT/GRE
  Edukim-Trajnim - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2017

  Te gjitheve na duhet anglishtja, per te gjetur nje pune me te mire, per te udhetuar ne cdo ane te globit, per te perdorur internetin. Ne ju ftojme te mesoni anglishten me ne!Besoni tek pervoja jone 15 vjecare! Zgjidheni me kujdes qendren ku do te per...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)