Ndertim Rrjet Interneti LAN dhe Wireless Per Hotele, Lokale Tiranë

Published date: 26/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ndertojme Rrjete Per Hotele, Lokale dhe ambjente te ndryshme biznesi. Ndertim rrjeti LAN dhe Wireless per ambjentin e biznesit tuaj me cilesi te larte dhe kosto te ulet.
Na kontaktoni per me shum info dhe per nje preventiv falas.

Tel. : 0696020050

Cel. : 0673013857

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Website e programe 199 EUR per bar,restorant,hotel
  Website e programe 199 EUR per bar,restorant,hotel
  Internet - Tiranë (Tiranë) - 26/04/2017

  Duke ju uruar nje dite te mbare, SOFTEXPRES vjen prane jush me : 1.PROGRAMIN E SUKSESSHEM: : Vetem per 199 EUR! Program per Menaxhimin e Bar-Restoranteve >> lexo me shume... shiko videon... 2. FAQE INTERNETI ELITARE duke filluar nga 299 EUR (&g...

 • Ofroj krijim Website!
  Ofroj krijim Website!
  Internet - Tiranë (Tiranë) - 07/03/2017

  Ndërtojmë Website Që biznesi juaj të paraqitet sa më bukur dhe sa më funksional në internet. Ofrojmë: Website (Faqe interneti): Faqe Dinamike. E-commerce , Real Estate , Shitje Online. Kompani Udhetimesh Rezervime (Travel, Hotele, Fluturime etj). WEB...

 • Faqe WEB NGA - Prima Web Design - Hardware Software Solution
  Faqe WEB NGA - Prima Web Design - Hardware Software Solution
  Internet - Tiranë (Tiranë) - 17/02/2017

  Prima Web Design - Hardware Software Solution Ofrojme "Faqe Web" me çmimet me te lira ne treg duke filluar nga 150 Euro Për më shumë informacion na kontaktoni në numrat 066 21 609 77 ose 066 22 609 77