Ofroj krijim Website! Tiranë

Published date: 07/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ndërtojmë Website

Që biznesi juaj të paraqitet sa më bukur dhe sa më funksional në internet.

Ofrojmë:

Website (Faqe interneti):


Faqe Dinamike.
E-commerce , Real Estate , Shitje Online.

Kompani Udhetimesh Rezervime (Travel, Hotele, Fluturime etj).WEB: www.creativeidea.info
MAIL: info@creativeidea.info
CEL: 068 90000 98 Vod Club

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Faqe website/ aplikacione per kompjuter, celular , web developer
  Faqe website/ aplikacione per kompjuter, celular , web developer
  Internet - Tiranë (Tiranë) - 02/05/2017

  Krijojme faqe website/ aplikacione per kompjuter ,celular. Web developer te kualifikuar ne Angli. Cel. : 0355694603342 http://www.britscentre.com/

 • Ndertim Faqesh Interneti nga 150 Euro
  Ndertim Faqesh Interneti nga 150 Euro
  Internet - Tiranë (Tiranë) - 02/05/2017

  FAST Studios ofron ndërtim faqesh interneti të llojeve të ndryshme duke filluar nga 150 Euro. Cmimi përfshin ndërtimin e faqes së internetit si dhe 3 muaj hostim falas. Na kontaktoni për të parë disa modele faqesh. Cel : +355 69 74 02 456

 • Ndertim Rrjet Interneti LAN dhe Wireless Per Hotele, Lokale
  Ndertim Rrjet Interneti LAN dhe Wireless Per Hotele, Lokale
  Internet - Tiranë (Tiranë) - 26/04/2017

  Ndertojme Rrjete Per Hotele, Lokale dhe ambjente te ndryshme biznesi. Ndertim rrjeti LAN dhe Wireless per ambjentin e biznesit tuaj me cilesi te larte dhe kosto te ulet. Na kontaktoni per me shum info dhe per nje preventiv falas. Tel. : 0696020050 Ce...