Jap me qira licence për VNM Inxhinier Mjedisi Tiranë

Published date: 17/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Jam e certifikuar nga MM për vlerësimin e ndikimit në mjedis dhe rapotet mjedisore. Ndaj kerkoj ta jap me qira për hartimin dhe raportet e VNM-se.

REJI REAL ESTATE
Cel: +355 66 58 26 862
Tel: +355 4 56 05 112
E-mail: rexhina.coniku@gmail.com
Adresa: Rruga Naim Frasheri
(Mbrapa Ambasades Greke)

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Stampabetoni koli shtrim industrial me helikopter
  Stampabetoni koli shtrim industrial me helikopter
  Inxhinieri - Arkitekture - Tiranë (Tiranë) - 10/03/2017

  kryejme punime industriale betoni me helikopter per; bodrume karburante kapanone etj. .....stampime me forma ne beton me kuarc dhe me ngjyra te ndryshme per;shtepi lokale pallate etj. ....ramba hyrje bodrumesh stampime muri me forma 0684225222 kosov ...

 • Krijojme Fasada Magjepse Për biznese
  Krijojme Fasada Magjepse Për biznese
  Inxhinieri - Arkitekture - Tiranë (Tiranë) - 02/03/2017

  Tani mund të bëni biznesin tuaj tërheqës dhe konkurues fal përvojës son 20 vjeçare me projekte të realizuara në Europ si Gjermani, Rumani, Qipro, Greqi dhe Shqipëri, Cmimet varjojne nga 35 euro m2 - 280 euro m2 për më shumë info, kontaktoni ne Cel. +...

 • Punime GIPSI, Tavane te Varura, Dekoracione Allciu...
  Punime GIPSI, Tavane te Varura, Dekoracione Allciu...
  Inxhinieri - Arkitekture - Tiranë (Tiranë) - 28/02/2017

  https://www.facebook.com/pages/punim...51909941535572 Punime Gipsi A&A kryen : Tavane te varur Mure ndares Patinime Korniza allciu Lyerje Punime dekorative Vendosje leter murale Grafiato Sisteme kapot Punime t ndryshme Rikonstruksione... Nese ken...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)