Punime Gipsi , Patinime Lyerje , Sherbime Ndertimi Tiranë

Published date: 17/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

ALTEC shpk
Ofron sherbime ndertimi te te gjitha llojeve me cmime konkuruese
Punime Gipsi , Patinime , Lyerje , Punime Dekorative etj .


Per me shume na vizitoni ne faqen tone : www.altec-al.com

Faleminderit

Tel. : 0035544803050

Cel. : 0692038444

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Projektim Arkitektonike Dhe Konstrusion
  Projektim Arkitektonike Dhe Konstrusion
  Inxhinieri - Arkitekture - Tiranë (Tiranë) - 06/04/2017

  Arol Studio Projekt! Jemi nje zyre projektimi dhe konstruksioni qe ju ofrojme projekte te ndyshme si apartamente, vila. hotele. resorte etj.. Bejme dhe piketime Topografike Ofrojme konsulta arkitektonike dhe konstruksioni. Ofrojme projekte interieres...

 • Sherbime ekonomike dhe arkitekturore,inxhinierike
  Sherbime ekonomike dhe arkitekturore,inxhinierike
  Inxhinieri - Arkitekture - Tiranë (Tiranë) - 06/04/2017

  Shoqeria "SO & FI sh.p.k" tashme prej pak muajsh ne tregun Shqiptare,operon ne fushen ekonomise,inxhienerise dhe arkitektures,ofron seriozitet,bashkepunim,cilesi dhe cmimet me konkuruese ne treg.Miksimi i eksperiences dhe ideve inovatore qe sjell...

 • SPACE ARCHITECTS | STUDIO ARKITEKTURE NE TIRANE
  SPACE ARCHITECTS | STUDIO ARKITEKTURE NE TIRANE
  Inxhinieri - Arkitekture - Tiranë (Tiranë) - 06/04/2017

  spAce architects ofron nje game te plote te sherbimeve arkitekturale dhe arredimit te brendeshem per ambjente banimi dhe biznesi. Ne jemi fokusuar ne cilesine e projektimit duke u perfshire ne cdo faze te tij, ne projektimin menaxhimin dhe realizimin...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)