KISSDENT Tiranë

Published date: 03/05/2017
Modified date: 03/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Sepse ne kliniken tone ju do te gjeni nje sherbim, ku gjithe ekipi i KissDent eshte i perkushtuar, per t’i dhene zgjidhje problemit Tuaj. Ju vete do te bindeni per kete, sepse ketu cdo sherbim eshte

CILESOR dhe TRANSPARENT.
Kete jua mundeson STAFI i klinikes, ME MJEKET E KUALIFIKUAR
APARATURA BASHKEKOHORE te standarteve europiane,
si edhe perdorimi i MATERIALEVE TE CERTIFIKUARA, qe disponon kjo klinike,
te cilat mundesojne TRAJTIMIN PA DHIMBJE ne gojen tuaj.
Kamera intraorale dhe grafia X – Ray, ben te mundur, qe cdo pune kryhet dhe te kontrollohet PARA – PAS, ne menyre qe trajtimi i dhembeve tuaj te jete i suksesshem. Ju mund te shikoni rezultatin e punes, PARA – PAS. Pjese perberese e ketij sherbimi optimal, eshte edhe STERILIZIMI ABSOLUT i veglave dhe ambjenteve te punes, i cili kryhet me aparaturat e fjales se fundit te teknologjise bashkekohore. JU NA DREJTOHENI NE PER TE PATUR NJE BUZEQESHJE TE BUKUR DHE NATYRALE, DHE NE JUA GARANTOJME KETE, ME MJEKE TE KUALIFIKUAR, NE NJE ATMOSFERE TE KENAQSHME, DHE PA ANKTH, EDHE PSE BEHET FJALE PER NJE TRAJTIM STOMATOLOGJIK DHE ESTETIK. SHENDETI DHE BUZEQESHJA JUAJ JANE GJERAT ME TE RENDESISHME PER NE.
KISSDENT ndodhet prane stadiumit Qemal Stafa,
Rruga Dervish Hima
Rezidenca: AMBASADOR 3
Ap 19. Kati 3
Tel: +355 (0) 45 62 92 62
Mob: +355 (0) 69 20 62 408
Mob: +355 (0) 69 20 96 362
Mob: +355 (0) 68 90 32 881
Email: info@kissdent.com
www.kissdent.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Ndriodent - Klinike Dentare dhe Laborator
  Ndriodent - Klinike Dentare dhe Laborator
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Ju ofrojme nje sherbim dentar cilesor dhe te garantuar, ne te gjitha fushat e dentistrise si terapi, endodonti, kirurgji, ortopedi, implantologji,ortodonci rr. Dibres, prane Farmacise 10 Tirana, Albania Call 069 855 4455

 • Spitali Dentar "Diamond Dental"
  Spitali Dentar "Diamond Dental"
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Spitali Dentar "Diamond Dental" eshte i pari dhe nder te paktet spitale dentare me aktivitet 24 ore ne dite, cdo dite te javes. Stafi i specializuar ne universitetet me te mira europiane por dhe me gjere, dhe aparaturat teknologjike te kohes se fundi...

 • KLINIKE DENTARE
  KLINIKE DENTARE
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Klinika Dentare Vrioni Klinika dentare Vrioni ,eshte hapur ne vitin 2004.Klinika u hap ne fillim me nje dhome pune ,dhe filloi te zgjerohej per te plotesuar kerkesat gjithnje ne rritje te pacienteve duke arritut ne gjendjen aktuale ,ku ofrohet sherbi...