Klinika dentare Ledismile Tiranë

Published date: 17/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Mireserdhet ne Kliniken Dentare - LEDISMILE

Klinika dentare LediSmile funksionon qe nga viti 2004.
Eshte Kabinet stomatologjik i nje standarti Evropian me sherbime te garantuara nga mjeke stomatologe
me eksperience shumevjecare te diplomuar dhe specializuar ne Evrope.
Kjo klinike ju ofron ate qe klientet/pacientet
shqiptare dhe te huaj kerkojne :

* Profesionalizem
* Seriozitet
* Garanci ne kohe te punimeve
* Standarte te larta teknike te punimeve
* Aparatura dhe material teresisht te Evropes perendimore, SHBA, Japoni


Sherbimet qe kryhen ne kliniken Ledismile jane te shumta qe prekin thuajse gjithe gamen e nevojave qe keni,
duke filluar nga:

* Trajtimi i higjenes orale
* Mirembajtje e dhembeve dhe e gingivave(mishrave te dhembeve)
* Trajtimi i eres se keqe te gojes
* Zbardhje e dhembeve mesatare dhe profesionale
* Heqje gurezash, mjekim mishrash
* Parandalimin e prishjes se dhembeve te sapodale me ane te sixhilimit
* Terapia, mbushja e dhembeve
* Endodoncia, trajtimi i kanaleve te dhembeve
* Kirurgjia; ekstraksionet (heqjet e dhembeve); rezeksionet apikale(operacionet e rrenjeve); implante.
* Ortopedi = Protetike, vendosja e dhembeve te te gjitha llojeve.


Klinika dentare - Ledismile

Mjeke Stomatologe
Dr. Enkelejda Spahiu
Diplomuar ne Universitetin "Carol Davilla"
Bucuresht, Rumania.

Rr. Irfan Tomini, nr 16, Hyrja 4, ap.1
Ne zonen e pallatit me Shigjeta, prapa Raiffeisen Bank.
Tirane - Albania

Tel: 00 355 42 320 772
Cel: 00 355 69 4812 005
klinikaledismile@gmail.com
www.ledismile.com

Klinika dentare - Ledismile

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • PALESTRA PERFECT-FITNESS, AMBJENTI IDEAL PER TRUPIN TUAJ.
  PALESTRA PERFECT-FITNESS, AMBJENTI IDEAL PER TRUPIN TUAJ.
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 15/03/2017

  Palestra ka hapur dyert per klient ne vitin 2010. Ajo nisi si nje iniciative per te sjelle prane klienteve kushte komode, pajisje moderne dhe cmime konkurruese. Një palestër të pajisur me të gjitha mjetet e domosdoshme për të mbajtur trupin tuaj në f...

 • OKAZION Sherbim Dentar ULJE E MADHE CMIMESH
  OKAZION Sherbim Dentar ULJE E MADHE CMIMESH
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 16/02/2017

  OKAZION: 068 21 84 111 ULJE E MADHE CMIMESH Mbushje 15 - 25 Mije Lek Te Vjetra! Heqje 5 -10 Mije Lek Te Vjetra! Ura Porcelani Dhe Zirkoni 50 - 100 Mije Lek Te Vjetra! Proteza, Kellef Dhembi, Porcelan dhe Metal. Pastrim Gurezash 10 Mije Lek Te Vjetra ...

 • Ofroj Fizioterapi ne SHtepit Tuaja
  Ofroj Fizioterapi ne SHtepit Tuaja
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 14/02/2017

  Ofroj trajtim fizioterapie ne shtepi tuaja ose ne klinike private, Per te gjithe pacientet me problematika te ndryshme Ofroj: Trajtime fizioterapeutike 1. Masazhe te ndryshme relaksuese 2. Si dhe terapeutike pёr patologjitё muskulare, reumatizmale, n...