MAT DENTAL Tiranë

Published date: 03/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Klinika Dentare Mat-Dental është një klinikë dentare e cila i ka fillimet e veta në vitin 1994 e hapur nga Dr. Sali Kurti i arsimuar në Universitetin e Tiranës në degën Stomatologji dhe specializuar më pas në profiling Ortopedi (Protezë).
Klinika Dentare Mat Dental e hapur vetëm me një poltron por me dëshirën dhe vullnetin për të ofruar gjithmonë një shërbim professional e cilësor dhe një ambient miqësor e komod. Mbi të gjitha me një vision të qartë për të qenë sa më pranë pacientëve.

KONTAKT
Rruga e Elbasanit, pranë Degës së Thesarit Tiranë
+355 4 23 73 608
+355 68 20 84 511
info@matdental.al

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • KISSDENT
  KISSDENT
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Sepse ne kliniken tone ju do te gjeni nje sherbim, ku gjithe ekipi i KissDent eshte i perkushtuar, per t’i dhene zgjidhje problemit Tuaj. Ju vete do te bindeni per kete, sepse ketu cdo sherbim eshte CILESOR dhe TRANSPARENT. Kete jua mundeson STAFI i ...

 • Ndriodent - Klinike Dentare dhe Laborator
  Ndriodent - Klinike Dentare dhe Laborator
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Ju ofrojme nje sherbim dentar cilesor dhe te garantuar, ne te gjitha fushat e dentistrise si terapi, endodonti, kirurgji, ortopedi, implantologji,ortodonci rr. Dibres, prane Farmacise 10 Tirana, Albania Call 069 855 4455

 • Spitali Dentar "Diamond Dental"
  Spitali Dentar "Diamond Dental"
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Spitali Dentar "Diamond Dental" eshte i pari dhe nder te paktet spitale dentare me aktivitet 24 ore ne dite, cdo dite te javes. Stafi i specializuar ne universitetet me te mira europiane por dhe me gjere, dhe aparaturat teknologjike te kohes se fundi...