Ndriodent - Klinike Dentare dhe Laborator Tiranë

Published date: 03/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ju ofrojme nje sherbim dentar cilesor dhe te garantuar, ne te gjitha fushat e dentistrise si terapi, endodonti, kirurgji, ortopedi, implantologji,ortodonci

rr. Dibres, prane Farmacise 10
Tirana, Albania


Call 069 855 4455

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Spitali Dentar "Diamond Dental"
  Spitali Dentar "Diamond Dental"
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Spitali Dentar "Diamond Dental" eshte i pari dhe nder te paktet spitale dentare me aktivitet 24 ore ne dite, cdo dite te javes. Stafi i specializuar ne universitetet me te mira europiane por dhe me gjere, dhe aparaturat teknologjike te kohes se fundi...

 • KLINIKE DENTARE
  KLINIKE DENTARE
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Klinika Dentare Vrioni Klinika dentare Vrioni ,eshte hapur ne vitin 2004.Klinika u hap ne fillim me nje dhome pune ,dhe filloi te zgjerohej per te plotesuar kerkesat gjithnje ne rritje te pacienteve duke arritut ne gjendjen aktuale ,ku ofrohet sherbi...

 • Zyra Dietologjike
  Zyra Dietologjike
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 02/05/2017

  Zyra Dietologjike Zyra jone dietologjike, prej 10 vitesh, ofron keshillim ushqimor dhe dietologjik te bazuar ne rekomandimet shkencore, duke ju dhene strategjine dhe njohurite e duhura per nje ushqim te ekuilibruar dhe shendet te mire. Qellimi yne es...