ofrohet part time fizioterapiste&masazhatore Tiranë

Published date: 20/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

pershendetje jam fizioterapiste dhe masazhatore ofroj masazhe anticelulite per femrat ( ofroj masazhe vetem per femra) kush eshte e interesuar ju lutem me kontaktoni ne adressen time te emailit

Tel. : erisapasho88@gmail.com

Cel. : erisapasho88@gmail.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Klinika dentare Ledismile
  Klinika dentare Ledismile
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 17/04/2017

  Mireserdhet ne Kliniken Dentare - LEDISMILE Klinika dentare LediSmile funksionon qe nga viti 2004. Eshte Kabinet stomatologjik i nje standarti Evropian me sherbime te garantuara nga mjeke stomatologe me eksperience shumevjecare te diplomuar dhe speci...

 • PALESTRA PERFECT-FITNESS, AMBJENTI IDEAL PER TRUPIN TUAJ.
  PALESTRA PERFECT-FITNESS, AMBJENTI IDEAL PER TRUPIN TUAJ.
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 15/03/2017

  Palestra ka hapur dyert per klient ne vitin 2010. Ajo nisi si nje iniciative per te sjelle prane klienteve kushte komode, pajisje moderne dhe cmime konkurruese. Një palestër të pajisur me të gjitha mjetet e domosdoshme për të mbajtur trupin tuaj në f...

 • OKAZION Sherbim Dentar ULJE E MADHE CMIMESH
  OKAZION Sherbim Dentar ULJE E MADHE CMIMESH
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 16/02/2017

  OKAZION: 068 21 84 111 ULJE E MADHE CMIMESH Mbushje 15 - 25 Mije Lek Te Vjetra! Heqje 5 -10 Mije Lek Te Vjetra! Ura Porcelani Dhe Zirkoni 50 - 100 Mije Lek Te Vjetra! Proteza, Kellef Dhembi, Porcelan dhe Metal. Pastrim Gurezash 10 Mije Lek Te Vjetra ...