OKAZION Sherbim Dentar ULJE E MADHE CMIMESH Tiranë

Published date: 16/02/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

OKAZION: 068 21 84 111
ULJE E MADHE CMIMESH
Mbushje 15 - 25 Mije Lek Te Vjetra!
Heqje 5 -10 Mije Lek Te Vjetra!
Ura Porcelani Dhe Zirkoni 50 - 100 Mije Lek Te Vjetra!
Proteza, Kellef Dhembi, Porcelan dhe Metal.
Pastrim Gurezash 10 Mije Lek Te Vjetra Etj.
Cmime Konkuruese ne kete Krize!
Adresa: Afer Bllokut pallatet e aviacionit
Eksperience 35 Vjecare
Cel: 068 21 84 111

Cel. : 068 21 84 111

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Ofroj Fizioterapi ne SHtepit Tuaja
  Ofroj Fizioterapi ne SHtepit Tuaja
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 14/02/2017

  Ofroj trajtim fizioterapie ne shtepi tuaja ose ne klinike private, Per te gjithe pacientet me problematika te ndryshme Ofroj: Trajtime fizioterapeutike 1. Masazhe te ndryshme relaksuese 2. Si dhe terapeutike pёr patologjitё muskulare, reumatizmale, n...

 • Analiza ADN
  Analiza ADN
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 13/02/2017

  Bejme Teste ADN si psh: Atesi/Amesi Vella/Moter Gjysher/Nip/Mbese Nje game te gjere persa i perket Analizave Gjenetike www.ddc-shqiperi.com Cel. : 0697723212

 • sherbime dentare
  sherbime dentare
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 09/02/2017

  Keni shkuar ne klinika dentare te tjera? Keni pritur per nje kohe te gjate? Mbushja ju ka rene pas pak kohesh? Tani jo me! Ne qender te qytetit te Tiranes, prane Ushtarit te Panjohur ofrohen sherbime dentare profesionale dhe me cilesi te larte nga st...