Spitali Dentar "Diamond Dental" Tiranë

Published date: 03/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Spitali Dentar "Diamond Dental" eshte i pari dhe nder te paktet spitale dentare me aktivitet 24 ore ne dite, cdo dite te javes. Stafi i specializuar ne universitetet me te mira europiane por dhe me gjere, dhe aparaturat teknologjike te kohes se fundit na rekomandojne tek cdo person per cdo lloj ndihme qe ka nevoje ne fushen dentare. Ne jemi prane jush me sherbime te ndryshme dhe me cilesi te garantuar. Ju mirepresim prane ambjenteve tona ne Kryqezimin e 21 Dhjetorit, Tirane, per tu konsultuar me mjeket tane. Konsultat dhe Grafite jane te ofruara falas nga stafi yne.

Kryqëzimi 21-Dhjetorit, Tiranë
Tel: +355 44 81 81 81
Cel: +355 67 20 81 818
info@diamond-dental.al

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • KLINIKE DENTARE
  KLINIKE DENTARE
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Klinika Dentare Vrioni Klinika dentare Vrioni ,eshte hapur ne vitin 2004.Klinika u hap ne fillim me nje dhome pune ,dhe filloi te zgjerohej per te plotesuar kerkesat gjithnje ne rritje te pacienteve duke arritut ne gjendjen aktuale ,ku ofrohet sherbi...

 • Zyra Dietologjike
  Zyra Dietologjike
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 02/05/2017

  Zyra Dietologjike Zyra jone dietologjike, prej 10 vitesh, ofron keshillim ushqimor dhe dietologjik te bazuar ne rekomandimet shkencore, duke ju dhene strategjine dhe njohurite e duhura per nje ushqim te ekuilibruar dhe shendet te mire. Qellimi yne es...

 • ofrohet part time fizioterapiste&masazhatore
  ofrohet part time fizioterapiste&masazhatore
  Kujdesi i Shendetit - Tiranë (Tiranë) - 20/04/2017

  pershendetje jam fizioterapiste dhe masazhatore ofroj masazhe anticelulite per femrat ( ofroj masazhe vetem per femra) kush eshte e interesuar ju lutem me kontaktoni ne adressen time te emailit Tel. : erisapasho88@gmail.com Cel. : erisapasho88@gmail....