Je i/e mire ne shitje? Te ofrojme pagese baze 60 000 all neto + super bonuse Tiranë

Published date: 03/11/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT. Kerkon te punesoje KONSULENTE TELEFONIKE per gjuhen Italiane.

Ofrohet :
- Pagese baze 60 000 ALL NETO;
- Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg;
- Kushte pune ideale;
- Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
- Orar pune Full-Time;
- Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar;
- Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
- Sherbim mjekesor falas;
- Trajnime periodike.

Kerkohet eksperience e meparshme ne shitje outbound

Nxito ti bashkohesh skuadres UNIT!
Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek adresa : info@unitcentershpk.com
ose te na shkruajne ne inbox.

Cel. : +355 69 23 80 085

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Agjensi Marketingu Tirane - Blu Web Marketing
  Agjensi Marketingu Tirane - Blu Web Marketing
  Marketing - Tiranë (Tiranë) - 08/05/2017

  Agjensia me e re e marketingut ne web. Ne mund tju ndihmojme te zhvillojme biznesin tuaj me sherbimet tona, qe fillojne nga ndertimi i faqeve te internetit deri tek reklamimi online.

 • Marketing i produkteve farmaceutike dhe OTC
  Marketing i produkteve farmaceutike dhe OTC
  Marketing - Tiranë (Tiranë) - 04/05/2017

  Ne sigurojmë menaxhimin e plotë të markave partnere. Ne mund të ndërtojmë strategji enkas për cdo produkt dhe kompani, për tu përshtatur me nevojat e partnerëve dhe buxhetet e tyre. Ne menaxhojmë në mënyrë efikase marketingun e produkteve të bashkëpu...

 • Agjensi Marketingu - Connext
  Agjensi Marketingu - Connext
  Marketing - Tiranë (Tiranë) - 04/05/2017

  Connext ju ndihmon të kuptoni potencialin tuaj duke identifikuar dhe shfrytëzuar mundësitë e tregut nëpërmjet planifikimeve strategjike dhe analizave rigoroze. Connext përdor eksperiencën dhe talentin për të krijuar dhe zbatuar strategji që synojnë t...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)