Meahsa Elbasan

Published date: 27/03/2018
 • Location: Elbasan, Elbasan, Albania

thông tin kinh kế, thông tin công nghệ, thông tin điện thoại mới nhất cần được chia sẻ tới mọi người . các kiến thức này đều được Cập nhất thường xuyên, cùng với nhiều chương trình giúp nâng cao khả năng cập nhật kiến thức của mọi người. Đây là trang cá nhân chia sẻ miễn phí

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Je i/e mire ne shitje? Te ofrojme pagese baze 60 000 all neto + super bonuse
  Je i/e mire ne shitje? Te ofrojme pagese baze 60 000 all neto + super bonuse
  Marketing - Tiranë (Tiranë) - 03/11/2017

  UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT. Kerkon te punesoje KONSULENTE TELEFONIKE per gjuhen Itali...

 • Agjensi Marketingu Tirane - Blu Web Marketing
  Agjensi Marketingu Tirane - Blu Web Marketing
  Marketing - Tiranë (Tiranë) - 08/05/2017

  Agjensia me e re e marketingut ne web. Ne mund tju ndihmojme te zhvillojme biznesin tuaj me sherbimet tona, qe fillojne nga ndertimi i faqeve te internetit deri tek reklamimi online.

 • Marketing i produkteve farmaceutike dhe OTC
  Marketing i produkteve farmaceutike dhe OTC
  Marketing - Tiranë (Tiranë) - 04/05/2017

  Ne sigurojmë menaxhimin e plotë të markave partnere. Ne mund të ndërtojmë strategji enkas për cdo produkt dhe kompani, për tu përshtatur me nevojat e partnerëve dhe buxhetet e tyre. Ne menaxhojmë në mënyrë efikase marketingun e produkteve të bashkëpu...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)