Agjenci Sherbimesh Profesionale- Tak Fak Tiranë

Published date: 05/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Tak Fak eshte rrjeti me i gjere i punetoreve te pavarur ne Shqiperi. Sherbimet tona jane pergatitur per t’ju lehtesuar dhe thjeshtuar jeten. Jemi te bindur se mund t’ju ofrojme zgjidhje me te mira, per te shmangur problematika te shumta qe lindin ne jeten tuaj te perditshme.

Cilesite tona:

Komoditet: Qe nga shtepia, zyra apo telefoni mund te komandosh gjithcka. Sfidoje kohen tende, merr nje zgjidhje Tak Fak.

Praktike: Asistenca e duhur ne momentin e duhur, ne jemi aty ku eshte puna. Super i thjeshte: Mund te na gjesh kudo, mjafton te kerkosh per Tak Fak dhe ne jemi aty per ju.

Koha nuk perben problem: Jemi me ju 24 ore ne 24 per t’ju dhene ndihmen qe ju duhet.

Cfare mund te bejme per ty?

Nese je nje familjar, nje biznes apo nje profesionist ne te Tak Fak e kemi zgjidhjen per cdo problem qe mund te hasni ne perditshmerine tuaj. Nese keni nevoje per pastrimin e shtepise suaj, per tu kujdesur per dike te afert, do te organizosh nje event, apo te duhen punonjes per nje aktivitet te kompanise tende per nje kohe te shkurter Kontakto Tak Fak. Ti mund te komandosh gjithcka, madje edhe kohen.

Si mund te behesh pjese e skuadres Tak Fak ?

Nese jeni kurioz per te kuptuar menyren se si punohet tek ne, apliko tani. Zbulo se si mund te punosh me njerez te motivuar dhe te zote ne punen e tyre. Ne besojme se rezultatet e larta vijnë nga njerëz, të cilët dashurojnë atë çka bëjnë! Mirepresim kedo qe ka potencialin dhe deshiren per tu rritur dhe permiresuar bashke me ne.

Kontakto Tak Fak
Rruga Shyqyri Bërxolli Nr.65 Tiranë 1001 Albania+355 69 600 2503 info@tak-fak.al

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Hitomi-Security Systems
  Hitomi-Security Systems
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 02/05/2017

  Ofrojme instalime kamera sigurie dhe sisteme alarmi. Na kontaktoni ne: siguriaime1@gmail.com 0672000924 0672000625

 • Oficine Metal-Mekanike
  Oficine Metal-Mekanike
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 24/04/2017

  E.M.A.S Metal Construction eshte shoqëri qe operon në fushën e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve mekanike dhe karpenterise metalike, per industri , energjitike, dhe miniera . Selia e Kompanise gjendet ne Rrugen Nacionale Vo...

 • Sherbime te trajtimit te konfeksioneve/top kualitet
  Sherbime te trajtimit te konfeksioneve/top kualitet
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 17/04/2017

  Kompania “Autochtonous” sh.p.k është një kompani lider në tregun shqiptar e cila operon në fushën e trajtimit të veshjeve. Kompania është e organizuar mbi bazën e reparteve të ndara dhe të specializuara në: 1. Punime Artistike të tekstilit (Grafiatur...