Albania Property Group Tiranë

Published date: 08/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Albania Property Group ndodhet ne Tirane, ne kryeqytetin e ketij vendi te bukur. Ne jemi nje grup profesionistesh qe kemi qellim kryesor t'ju sigurojme informacion te qarte e te plote rreth investimeve dhe blerjes se pronave ne Shqiperi. Jemi burim i provuar persa i perket pasurive te paluajtshme ne Shqiperi.

Ekspertiza
Ekspertiza jone mbulon nje koleksion te gjere te pasurive te patundshme ne vende ideale per te jetuar, per te kaluar moshen e pensionit ose per te investuar ne Shqiperi. Inventari yne permban nje shumellojshmeri te vecante te pronave si: shtepi luksoze per shitje, pasuri te patundshme per investim, troje, shtepi te vjetra ne qytete karakteristike, dhe shtepi pushimi me qira. Ne e kuptojme qe marrja e vendimit per t'u zhvendosur apo per te blere nje shtepi pushimi, nuk eshte nje pune e lehte. Zhvendosja ne Shqiperi, ashtu si ne pergjithesi te berit biznes jashte shtetit, kerkon nje hulumtim shume te gjere dhe mbeshtetje ne kompanine qe mund te keni zgjedhur per t'ju ndihmuar.

Sherbim i dedikuar
Ne ju ofrojme mbeshtetje te besueshme ne cdo hap te procesit. Jemi nje nder kompanite me me eksperience ne fushen e pasurive te patundshme ne Shqiperi, duke qene se jane bere tashme mbi 8 vjet qe marketojme pronat shqiptare jashte shtetit. Jemi krenare qe i kemi sherbyer qindra klienteve te huaj ashtu sikurse dhe klienteve nga diaspora shqiptare qe kane blere me ne.

Permes zyrave tona ne Tirane, Sarande dhe Vlore, ne do te jemi me ju ne cdo hap. Ekipi yne do te jete i lumtur t'ju siguroje sherbimet qe ofrojme. Ne gjendemi ne kryeqytet dhe ne cdo qytet bregdetar te vendit tone duke reklamuar pronat shqiptare ne tregjet e huaja. Pjese te sherbimeve tona jane Manaxhimi i Qirave, Manaxhimi i Pronave, dhe Sherbimi i Arredimit te pronave. Ekipi yne eshte me i miri per te ofruar paketa unike per cdo klient qe ka blere nje prone ne Shqiperi. Albania Property Group i konsideron sherbimet pas blerjes si nje proces po aq te rendesishem sa proceset paraardhese.

Qellimet
Qellimi kryesor i Albania Property Group eshte t'ju ndihmoje gjate nje transaksioni te suksesshem te pasurive te patundshme. Ne ju ndihmojme te gjeni pronen ose investimin e endrrave tuaja ne Shqiperi.
Albania Property Group - Tirana
Address
Rruga Pjeter Bogdani, No.17, Ap.20, Tirana 1019,
Phone 1 + 355 67 20 80001
Phone 2 + 355 42 44 3127
Email info@albaniapropertygroup.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • ​City Rent
  ​City Rent
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 08/05/2017

  Kompania "Ademi Travel & Rent a Car" diversifikon biznesin e saj, duke ofruar shërbimin më të ri, atë të makinave me qira, të quajtur City Rent. Kompania ofron për të gjith klientët cilësi të lartë dhe çmime konkurruese. Klientet tanë janë: bizne...

 • CityTaxi
  CityTaxi
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 08/05/2017

  Emri ynë është një mënyrë e thjeshtë për të përshkruar filozofinë tonë.Ne besojmë se një ekip i njerëzve të përkushtuar, mund të sjellë me cilësi,seriozitet dhe profesionalizëm shërbimin taxi,si asnjëherë më parë në Shqipëri . Motoja jonë është “Kudo...

 • SPEED TAXI
  SPEED TAXI
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 08/05/2017

  SPEED TAXI “Five Stars” është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në Shqipëri. E krijuar në Janar të vitit 2012, SPEED TAXI vendosi për herë të parë standardet ndërkombëtare të shërbimit taksi me çmime tepër konkuruese. Duke of...