Hitomi-Security Systems Tiranë

Published date: 02/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ofrojme instalime kamera sigurie dhe sisteme alarmi.
Na kontaktoni ne: siguriaime1@gmail.com
0672000924
0672000625

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Oficine Metal-Mekanike
  Oficine Metal-Mekanike
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 24/04/2017

  E.M.A.S Metal Construction eshte shoqëri qe operon në fushën e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve mekanike dhe karpenterise metalike, per industri , energjitike, dhe miniera . Selia e Kompanise gjendet ne Rrugen Nacionale Vo...

 • Sherbime te trajtimit te konfeksioneve/top kualitet
  Sherbime te trajtimit te konfeksioneve/top kualitet
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 17/04/2017

  Kompania “Autochtonous” sh.p.k është një kompani lider në tregun shqiptar e cila operon në fushën e trajtimit të veshjeve. Kompania është e organizuar mbi bazën e reparteve të ndara dhe të specializuara në: 1. Punime Artistike të tekstilit (Grafiatur...

 • MIRMBAJTJE SHERBIMESH ELEKTRIKE
  MIRMBAJTJE SHERBIMESH ELEKTRIKE
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 17/04/2017

  kompania jone ofron mirembajtje elektike te ambienteve: -shkolla -kopeshte -zyra -rezidenca -bare-restorante -apartamente -fabrika -rrobaqpesi. Ju pergjigjemi ne kohe. Me cilesi dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)