Sherbim Taxi - Transport Udhetaresh Shkodër

Published date: 24/04/2017
 • Location: Shkodër, Shkodër, Albania

UPsTAXI - Sistemi i Integruar per cdo Klient, Shofer dhe Kompani Taxi
Shkarkoje UPSTAXI ne Android ose Iphone dhe porosit taxine tende

Sherbimi taxi ne Shkoder ka emrin UPsTAXI

Ofrojme Sherbim taxi ne te gjithe Shqiperine, Kosoven dhe Malin e Zi.

Ofrojme Airport Shuttle Service:
Tirana-Rinas: Tirana-Podgorica: Tirana-Prishtina: Shkodra-Prishtina: Shkodra-Podgorica: Shkodra-Rinas: Shkodra-Tivat etj

Per Sezonin Turistik Veror UPsTAXI ofron bashkepunime te mundshme me Hotele, Hostele, Agjensi Udhetimesh, Bare, Restorante, me Tarifa dhe Komisione te volitshme.

Per me shume informacione dhe oferta te momentit ju lutem na kontaktoni

Headquarter :
Blv. Skenderbeu, P.115,
Shkoder 4000, ALBANIA

Dispatch & Info
Tel: +355 22 24 9999
Mob :+355 66 2249999
info@upstaxi.com
www.upstaxi.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Kafe per Zyre☕
  Kafe per Zyre☕
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 24/09/2017

  Tendenca per nje kafe te dashur... ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe ,call ...

 • ALBARENT
  ALBARENT
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 08/05/2017

  Shqipëria festoi 100 vjetorin e Pavarësisë, 1912 - 2012, 100 vjet shtet shqiptar. ALBARENT u themelua në tetor 2009. Ideja lindi nga kërkesa e tregut shqiptar për një shërbim cilësor në fushat e automjeteve me qira, shërbimeve me shofer, qirasë afatg...

 • Albania Property Group
  Albania Property Group
  Prodhim - Sherbime - Tiranë (Tiranë) - 08/05/2017

  Albania Property Group ndodhet ne Tirane, ne kryeqytetin e ketij vendi te bukur. Ne jemi nje grup profesionistesh qe kemi qellim kryesor t'ju sigurojme informacion te qarte e te plote rreth investimeve dhe blerjes se pronave ne Shqiperi. Jemi burim i...