VENDI KU TAKOHEMI ME OKAZIONET! Tiranë

Published date: 15/02/2017
 • Location: Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

Një nga kompanitë më të reja por me historik të hershëm në fushën e imobiliares në Shqipëri. Me një staf energjitik të ri, si dhe standarte moderne, ju ofrojmë zgjidhje dhe zgjedhje për nevojat tuaja.

Kontakt
Rr: "Teodor Keko",
Mbrapa OZONE ELECTRONICS
048338266
info@futurehome.al
E Hënë - E Premte
9:00 - 17:00

Rruga e Barrikadave,
Perball "Vules Vjeter"
042222298
opportunity@futurehome.al
E Hënë - E Premte
9:00 - 17:00

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Tirane - real estate,agjensi imobiliare,prona ne shitje
  Tirane - real estate,agjensi imobiliare,prona ne shitje
  Real Estate - Tiranë (Tiranë) - 26/04/2017

  Platformë që i dedikohet fushës së shitjeve dhe blerjes së pasurive të patundëshme.Unike në llojin e saj dhe me eskluzivitetin në një numër të konsiderueshëm pronash,kryesisht kontrata shitje por edhe qira,siguron informacionin e nevojshëm për të bër...

 • VLERESIME PASURIE TE PATUNDESHME
  VLERESIME PASURIE TE PATUNDESHME
  Real Estate - Tiranë (Tiranë) - 24/04/2017

  ALBANIA ONE ofrojme vleresime pasurie te patundeshme. ☎ +355683759829 ☎ +355684813110 ✉ realestate@albaniaone.com ✉ ofrojkerkojpune@outlook.com ✉ e.dua.martesen@gmail.com ✉ albaniaone-travel@hotmail.com web:www.albaniaone.com ose na dergoni një mesaz...

 • REAL-ESTATE
  REAL-ESTATE
  Real Estate - Tiranë (Tiranë) - 20/04/2017

  AGJENSIA JONE OFRON: *-Sherbim ndermjetesimi pronash te patundshme. *-Konsulenc per zhvillim projektesh immobiliar. *-Studim & Analize tregu.. *-Planifikim & Zbatim strategjie tregu. *-Menaxhim portofoli pronash te patundshme.

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)