Kartvizita, Menu, Fletpalosje, Postera, Reklama Tiranë

Published date: 25/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Dizenjim dhe Printim i Kartvizitave, Fletpalosjeve, Menuve te ndryshme, Etiketave, Posterave, Krijim Logo, e shume sherbime te tjera qe i sherbejne me se miri promovimit te biznesit tuaj.

Cmimi i kartvizitave (formati standart):
1 ane- 8 lek copa
2 ane- 15 lek copa

Per me shume kontaktoni
0682054375
vula@graphic-designer.com

Cel. : 0682054375

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Reklama për biznesin tuaj në internet
  Reklama për biznesin tuaj në internet
  Reklama - Marredhenie me Publikun - Tiranë (Tiranë) - 25/04/2017

  Bëjmë reklama për biznesin tuaj në internet si google.com apo ne Rrjetin sociale si facebook.com Services Listing Search engine optimization (SEO) Strategic consulting / SEO campaign planning Keyword analysis Competitive analysis Content strategy Cop...

 • Reklama me bicikleta Ecovolis I-AD
  Reklama me bicikleta Ecovolis I-AD
  Reklama - Marredhenie me Publikun - Tiranë (Tiranë) - 10/04/2017

  Reklama me bicikleta 1000 ALL/DITA Green Advertising me Ecovolis Reklama Ekologjike me Ecovolis I-Ad, një inisiativë e re për të reklamuar në mënyrë ekologjike, inovative dhe me kosto të ulët, për të promovuar projekte dhe programe të shumta mjedisor...

 • Reklama elektronike te programueshme LED
  Reklama elektronike te programueshme LED
  Reklama - Marredhenie me Publikun - Tiranë (Tiranë) - 06/04/2017

  MINARDI LED ofron reklama elektronike per te sjelle vemendjen e duhur mbi aktivitetin tuaj. Reklamat mund te programohen me kompjuter me mbi 50 animacione te ndryshme. Ofrojme cilesi , garanci , cmim Klikoni foton për një pamje më të madhe Emri: karb...