Amor Italian Restaurant Tiranë

Published date: 26/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Restorant Amor eshte themeluan qysh me 2006. Amor sjell nje shije italiane te rafinua per te gjithe ata qe dashurojne kete kuzhine, por dhe te tjera.

Italian, Mediterranean, European
Business meetings, Families with children, Romantic, Special occasions


Address: Rr. Komuna Parisit | Prane Stadiumit Dinamo, Tirana 1022, Albania
Location: Europe > Albania > Tirana County > Tirana
Phone Number: +355 69 268 4952

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • "toto's caffe" expres -cilesi e larte
  "toto's caffe" expres -cilesi e larte
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 05/04/2017

  KOMPANIA ITALO-SHQIPTARE ''TOTO'S CAFFE" ME QENDER NE TIRANE OFRON KAFE EXPRES ME CILESI SHUME TE LARTE DHE CMIME KONKURUESE SIPAS LLOJEVE; 1- Kafe expres;TOTOS CAFFE 2- Kafe expres;TOTOS CAFFE 3- Kafe expres;TOTOS CAFFE 4-kafe expres;TOTOS CAFFE ME ...

 • Falcone Caffe
  Falcone Caffe
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 13/03/2017

  Kafe Falcone Serviret per cdo ambjent pune si lokale , zyra... ne Cialde (Filter) me ekspres Profesional te markave Grimac dhe Spinelli . Kitt 150 Pustina kafe , 150 Gota ,150 Luge 150 Sheqer (Vranina Grup ) Kontakt : 0665712222 Tel. : 0665712222 Cel...

 • Boutique Vila Verde
  Boutique Vila Verde
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 09/03/2017

  Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ne ndodhemi në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi Skënderbej. Me krenari ju prezantojmë 12 dhomat tona UNIKE në stilin e tyre në të gjithë Tiranën. Ju mbetet vetëm ti vizitoni q...