Bar Restorant ANTIKA Lezhe Lezhë

Published date: 26/04/2017
 • Location: Lezhë, Lezhë, Albania

Bar Restorant ANTIKA me nje guzhine te larmishme Shqiptare dhe te huaj dhe nen kujdesin e guzhiniereve me pervoje te gjate dhe te larmishme , eshte vendi ideal per drekat dhe darkat familjare, shoqerore apo koletive.

Tek Bar restorant ANTIKA gjithçka eshte punuar me kujdes deri ne detaje per te sjelle nje ambjent sa me te ngrohte dhe mikprites, me nje sherbim cilesor dhe me larmin e guzhines tradicionale Shqiptare dhe asaj Greke, Italiane dhe internacionale, te gatuara ne nje guzhine profesionale dhe te specializuar, gjithashtu ofrojme dhe sherbimin e Piceris me te gjitha llojet e picave te gatuara ne furre me dru, verera dhe bar te kompletuar.

Mund te prenotoni ambjentet tona per Dasma, Fejesa, Ditelindje, Gezime Familjare dhe festa te ndryshme. Lokali eshte i ndare ne 2 ambjente te veçuara, K-I me nje kapacitet prej 150 vendesh dhe K-II me nje kapacitet prej 280 Vendesh. I gjithe Ambjenti eshte me ajer te kondicionuar dhe parkim te bollshem.

Ju Mirepresim
Bar Restorant ANTIKA (Lezhe-Tirane, km3)
0692844457"Antika" restaurant offers a wide range of Albanian and international specialities. All dishes are carefully prepared by our experienced and diversely trained kitchen staff, making our restaurant the ideal place for a family or business meal.
We pay close attention to each and every detail in order to make your dining experience special and unique. Not only do we offer a variety of traditional Albanian, Greek, Italian and other dishes, but also have our own wood burning pizza oven, wine cellar and fully equipped bar.
Bookings are available for weddings, groups, and for special occasions. We offer two separate private areas for larger groups, the first seating 150 people, the second seating 280. All areas of our restaurant are fully air-conditioned. Free and plentiful car-parking is also available.

"Antika" restaurant, "A warm welcome, a true feast, a unique experience"
Bar Restorant ANTIKA (Lezhe-Tirane, km3)
0692844457

Tel. : 0692844457

Cel. : 0692844457

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Durres - Hotel Iliria Internacional
  Durres - Hotel Iliria Internacional
  Restorant - Sherbime ushqimi - Durrës (Durrës) - 26/04/2017

  Ne pjesen me te frekuentuar te plazhit te Durresit, tek “Iliria” ju mirepret hoteli me te njejtin emer! Staf i vemendshem ndaj kerkesave tuaja me deshiren per t’ju sherbyer sa me mire ne nje atmosfere familjare ku te gjithe njihen. Hoteli ka 24 dhoma...

 • "Buna Park" - Shkoder
  "Buna Park" - Shkoder
  Restorant - Sherbime ushqimi - Shkodër (Shkodër) - 26/04/2017

  Mire se vini ne restorantin me luksoz dhe tradicional ne shkoder. I vendosur ne bregun e lumit te Bunes, ai shquhet per freskin e ajrit, pamjen madheshtore qe ka, gatimin tradicional dhe mesdhetar si dhe per kantinen e pijeve qe ka ... Jeni te mirpri...

 • Shkoder - Kompleksi DEA
  Shkoder - Kompleksi DEA
  Restorant - Sherbime ushqimi - Shkodër (Shkodër) - 26/04/2017

  I shtrire ne bregun e lumit Drin, poshte ures se Spatharit, ky kompleks te mahnit me bukurine dhe larmine e ambjenteve te saje. Uji qe rrjedh ne currilat e krijuara perreth liqenit artificial, e ben unike freskine dhe shijen e nje dreke apo darke me ...