Durres - Hotel Iliria Internacional Durrës

Published date: 26/04/2017
 • Location: Durrës, Durrës, Albania

Ne pjesen me te frekuentuar te plazhit te Durresit, tek “Iliria” ju mirepret hoteli me te njejtin emer!

Staf i vemendshem ndaj kerkesave tuaja me deshiren per t’ju sherbyer sa me mire ne nje atmosfere familjare ku te gjithe njihen.

Hoteli ka 24 dhoma te pajisuara me ballkone me pamje fantastike mbi detin Adriatik nga ku mund te perjetoni perendimin e diellit pasditeve te qeta.
Ne katin e poshtem te hotelit ndodhet restoranti dhe bari i hotelit ku gatuhen specialitete te fresketa te detit, gatime internacionale dhe tradicionale shqiptare.

Tek ne do te ndiheni komod qe diten e pare!

Tel. : +35552260965

Cel. : +355682031909

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • lokali bar gelateria pizzeria
  lokali bar gelateria pizzeria
  Restorant - Sherbime ushqimi - Durrës (Durrës) - 29/03/2018

  SHES BAR XHELATERI PICERI SHKEMI KAVAES LOKALI NDODHET NE BREGDET I ARREDUAR MODERRN.LOKALI JEPET NE GJENDJEN QE ESHT:VARKA(2),GJENERATOR,2 PAL SHEZLLONE:1 PAL DRURI MODERRNE TE REJA E 1 PAL ALUMINI.ESHT PER TU PAR NGA AFER PER TE PATUR NJI IDE NE CF...

 • lokali bar gelateria pizzeria
  lokali bar gelateria pizzeria
  Restorant - Sherbime ushqimi - Durrës (Durrës) - 29/03/2018

  SHES BAR XHELATERI PICERI SHKEMI KAVAES LOKALI NDODHET NE BREGDET I ARREDUAR MODERRN.LOKALI JEPET NE GJENDJEN QE ESHT:VARKA(2),GJENERATOR,2 PAL SHEZLLONE:1 PAL DRURI MODERRNE TE REJA E 1 PAL ALUMINI.ESHT PER TU PAR NGA AFER PER TE PATUR NJI IDE NE CF...

 • "Buna Park" - Shkoder
  "Buna Park" - Shkoder
  Restorant - Sherbime ushqimi - Shkodër (Shkodër) - 26/04/2017

  Mire se vini ne restorantin me luksoz dhe tradicional ne shkoder. I vendosur ne bregun e lumit te Bunes, ai shquhet per freskin e ajrit, pamjen madheshtore qe ka, gatimin tradicional dhe mesdhetar si dhe per kantinen e pijeve qe ka ... Jeni te mirpri...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)