Falcone Caffe Tiranë

Published date: 13/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Kafe Falcone Serviret per cdo ambjent pune si lokale , zyra... ne Cialde (Filter) me ekspres Profesional te markave Grimac dhe Spinelli . Kitt 150 Pustina kafe , 150 Gota ,150 Luge 150 Sheqer (Vranina Grup ) Kontakt : 0665712222

Tel. : 0665712222

Cel. : 0665712222

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Boutique Vila Verde
  Boutique Vila Verde
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 09/03/2017

  Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ne ndodhemi në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi Skënderbej. Me krenari ju prezantojmë 12 dhomat tona UNIKE në stilin e tyre në të gjithë Tiranën. Ju mbetet vetëm ti vizitoni q...

 • Produkte Herbalife Bimore per Dobesim,Tonifikim,Shtim Peshe etj.
  Produkte Herbalife Bimore per Dobesim,Tonifikim,Shtim Peshe etj.
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 01/03/2017

  Ofrohen produkte 100% bimore Herbalife per dobesim, tonifikim,shtim ne peshe, per probleme kardiake dhe diabeti, per shtatzanine etj. Produktet jane amerikane dhe te gjitha te testuara dhe te kontrolluara per te gjitha moshat nga 1-100 vjec. Paketat ...

 • Vaj ulliri
  Vaj ulliri
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 21/02/2017

  Shesim vaj ulliri extra i virgjer,vaj i si vjetshm,vaj shume cilesore, Cmimi 1000 leke 1L Cel. : 0674932620