Produkte Herbalife Bimore per Dobesim,Tonifikim,Shtim Peshe etj. Tiranë

Published date: 01/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ofrohen produkte 100% bimore Herbalife per dobesim, tonifikim,shtim ne peshe, per probleme kardiake dhe diabeti, per shtatzanine etj. Produktet jane amerikane dhe te gjitha te testuara dhe te kontrolluara per te gjitha moshat nga 1-100 vjec.


Paketat (Produktet) per Dobesim fillojne nga 75 Eur ne muaj:

75 Eur Formula 1 + Caj 50 gr.
110 Eur Formula 1 + Caj 50 gr + Proteina.
130 Eur Formula 1 + Caj 50 gr + Proteina + Multivitamin.
135 Eur Formula 1 + Caj 50 gr + Proteina + Mineral Complex. Etj.


Paketat (Produktet) per Shtim peshe fillojne nga 90 Eur ne muaj:

90 Eur Formula 1 + Formula 1.
110 Eur Formula 1 + Formula 1 + Multivitamin.
115 Eur Formula 1 + Formula 1 + Mineral Complex. Etj.


Paketat (Produktet) per Shtazanine fillojne nga 90 Eur ne muaj:

90 Eur Formula 1 + Mineral Complex + Multivitamin.
120 Eur Formula 1 + Mineral Complex + Aloe Max.
160 Eur Formula 1 + Mineral Complex + Aloe Max + Herbalifeline. Etj.


Paketat (Produktet) per Femije fillojne nga 45 Eur ne muaj:

45 Eur Formula 1.
85 Eur Formula 1 + Aloe Simple.


Paketat (Produktet) Kardiake fillojne nga 75 Eur ne muaj:

75 Eur Formula 1 + Caj 50 gr.
115 Eur Formula 1 + Caj 50 gr + Herbalifeline.
255 Eur Formula 1 + Caj 50 gr + Herbalifeline + Niteworks. Etj


Paketat (Produktet) Diabetike fillojne nga 80 Eur ne muaj:

80 Eur Formula 1 Free + Caj 50 gr.
113 Eur Formula 1 Free + Caj 50 gr + Thermo Giallo.
148 Eur Formula 1 Free + Caj 50 gr + Thermo Giallo + Proteina. Etj


Per me shume info ne numrat e poshteshenuar.

Tel. : +355684057199
Cel. : +355698575557

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Durres - Hotel Iliria Internacional
  Durres - Hotel Iliria Internacional
  Restorant - Sherbime ushqimi - Durrës (Durrës) - 26/04/2017

  Ne pjesen me te frekuentuar te plazhit te Durresit, tek “Iliria” ju mirepret hoteli me te njejtin emer! Staf i vemendshem ndaj kerkesave tuaja me deshiren per t’ju sherbyer sa me mire ne nje atmosfere familjare ku te gjithe njihen. Hoteli ka 24 dhoma...

 • "Buna Park" - Shkoder
  "Buna Park" - Shkoder
  Restorant - Sherbime ushqimi - Shkodër (Shkodër) - 26/04/2017

  Mire se vini ne restorantin me luksoz dhe tradicional ne shkoder. I vendosur ne bregun e lumit te Bunes, ai shquhet per freskin e ajrit, pamjen madheshtore qe ka, gatimin tradicional dhe mesdhetar si dhe per kantinen e pijeve qe ka ... Jeni te mirpri...

 • Shkoder - Kompleksi DEA
  Shkoder - Kompleksi DEA
  Restorant - Sherbime ushqimi - Shkodër (Shkodër) - 26/04/2017

  I shtrire ne bregun e lumit Drin, poshte ures se Spatharit, ky kompleks te mahnit me bukurine dhe larmine e ambjenteve te saje. Uji qe rrjedh ne currilat e krijuara perreth liqenit artificial, e ben unike freskine dhe shijen e nje dreke apo darke me ...