Shkoder - Kompleksi DEA Shkodër

Published date: 26/04/2017
 • Location: Shkodër, Shkodër, Albania

I shtrire ne bregun e lumit Drin, poshte ures se Spatharit, ky kompleks te mahnit me bukurine dhe larmine e ambjenteve te saje. Uji qe rrjedh ne currilat e krijuara perreth liqenit artificial, e ben unike freskine dhe shijen e nje dreke apo darke me miqt ...
Ambjentit piktoresk, nuk i mungojne edhe bujtinat prej druri te cilat sherbejne si hotel per te gjitha ata qe kerkojne te kalojne nje nate te qete dhe te kendshme. Me kushtet me te mira, ky kompleks ofron gjithnje sherbim teper cilesore dhe te shpejte ...


Tek ura e Spatharit
Shkoder - Albania

info@kompleksi-dea.com
(+355) 692065896
(+355) 692027697
http://www.kompleksi-dea.com/

Tel. : +355692065896

Cel. : +355692027697

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Durres - Hotel Iliria Internacional
  Durres - Hotel Iliria Internacional
  Restorant - Sherbime ushqimi - Durrës (Durrës) - 26/04/2017

  Ne pjesen me te frekuentuar te plazhit te Durresit, tek “Iliria” ju mirepret hoteli me te njejtin emer! Staf i vemendshem ndaj kerkesave tuaja me deshiren per t’ju sherbyer sa me mire ne nje atmosfere familjare ku te gjithe njihen. Hoteli ka 24 dhoma...

 • "Buna Park" - Shkoder
  "Buna Park" - Shkoder
  Restorant - Sherbime ushqimi - Shkodër (Shkodër) - 26/04/2017

  Mire se vini ne restorantin me luksoz dhe tradicional ne shkoder. I vendosur ne bregun e lumit te Bunes, ai shquhet per freskin e ajrit, pamjen madheshtore qe ka, gatimin tradicional dhe mesdhetar si dhe per kantinen e pijeve qe ka ... Jeni te mirpri...

 • Bar Restorant ANTIKA Lezhe
  Bar Restorant ANTIKA Lezhe
  Restorant - Sherbime ushqimi - Lezhë (Lezhë) - 26/04/2017

  Bar Restorant ANTIKA me nje guzhine te larmishme Shqiptare dhe te huaj dhe nen kujdesin e guzhiniereve me pervoje te gjate dhe te larmishme , eshte vendi ideal per drekat dhe darkat familjare, shoqerore apo koletive. Tek Bar restorant ANTIKA gjithçka...