"toto's caffe" expres -cilesi e larte Tiranë

Published date: 05/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

KOMPANIA ITALO-SHQIPTARE ''TOTO'S CAFFE" ME QENDER NE TIRANE OFRON KAFE EXPRES
ME CILESI SHUME TE LARTE DHE CMIME KONKURUESE SIPAS LLOJEVE;

1- Kafe expres;TOTOS CAFFE
2- Kafe expres;TOTOS CAFFE
3- Kafe expres;TOTOS CAFFE
4-kafe expres;TOTOS CAFFE ME

-Per cdo lokal ne Tirane qe shet mbi 20 kg/muaj ne ofrojme:
- Expres kafeje
- Mulli kafeje
- Set filxhanesh me logo Toto's Caffe
- Asistence teknike ne cdo moment

-PER CDO NDERMARJE,ISTITUCIONE,RESTORANTE,LLOTO ETJ QE KONSUMOJNE MBI 10 KAFE
NE DITE ME BUSTINA NE OFROJME EXPRES ME KONTRATE HUA-PERDORIMI.

JU GARANTOJME PER CILESI TEPER TE LARTE DHE TE QENDRUESHME TE PRODUKTIT
SI DHE SHERBIM TE SHPEJTE DHE PROFESIONAL.
MOS HEZITONI TE NA TELOFONONI!

ADMINISTRATORI
SOKOL AVDA
Cel. 068 20 41 009
E-mail; totos.alb@gmail.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Falcone Caffe
  Falcone Caffe
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 13/03/2017

  Kafe Falcone Serviret per cdo ambjent pune si lokale , zyra... ne Cialde (Filter) me ekspres Profesional te markave Grimac dhe Spinelli . Kitt 150 Pustina kafe , 150 Gota ,150 Luge 150 Sheqer (Vranina Grup ) Kontakt : 0665712222 Tel. : 0665712222 Cel...

 • Boutique Vila Verde
  Boutique Vila Verde
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 09/03/2017

  Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ne ndodhemi në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi Skënderbej. Me krenari ju prezantojmë 12 dhomat tona UNIKE në stilin e tyre në të gjithë Tiranën. Ju mbetet vetëm ti vizitoni q...

 • Produkte Herbalife Bimore per Dobesim,Tonifikim,Shtim Peshe etj.
  Produkte Herbalife Bimore per Dobesim,Tonifikim,Shtim Peshe etj.
  Restorant - Sherbime ushqimi - Tiranë (Tiranë) - 01/03/2017

  Ofrohen produkte 100% bimore Herbalife per dobesim, tonifikim,shtim ne peshe, per probleme kardiake dhe diabeti, per shtatzanine etj. Produktet jane amerikane dhe te gjitha te testuara dhe te kontrolluara per te gjitha moshat nga 1-100 vjec. Paketat ...