uje natyral dhe lengje me gaz te amballazhuar duke filluar nga 0.5 litra deri 8 litra Mallakastër

Published date: 14/02/2017
 • Location: Mallakastër, Fier, Albania

Kompania Fonte-fontana shpk me Qender Pocem MALLAKASTER ofron uje natyral dhe lengje me gaz
te amballazhuar si me poshte
per ujin natyral 0.5l 16-17 leke per shishe
per ujin natyral 1.5l 28-28.5 leke per shishe
per ujin natyral 8 l 52-60 leke per bidone
per ujin natyral 6l 50-57 leke per bidone

kola , fanta,sprite 1,5.litra 46-50leke/shishe
per cdo hollesi kontakto me email info@fontana.al

tel 0697900928

ose tel/fax 036122900

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Durres - Hotel Iliria Internacional
  Durres - Hotel Iliria Internacional
  Restorant - Sherbime ushqimi - Durrës (Durrës) - 26/04/2017

  Ne pjesen me te frekuentuar te plazhit te Durresit, tek “Iliria” ju mirepret hoteli me te njejtin emer! Staf i vemendshem ndaj kerkesave tuaja me deshiren per t’ju sherbyer sa me mire ne nje atmosfere familjare ku te gjithe njihen. Hoteli ka 24 dhoma...

 • "Buna Park" - Shkoder
  "Buna Park" - Shkoder
  Restorant - Sherbime ushqimi - Shkodër (Shkodër) - 26/04/2017

  Mire se vini ne restorantin me luksoz dhe tradicional ne shkoder. I vendosur ne bregun e lumit te Bunes, ai shquhet per freskin e ajrit, pamjen madheshtore qe ka, gatimin tradicional dhe mesdhetar si dhe per kantinen e pijeve qe ka ... Jeni te mirpri...

 • Shkoder - Kompleksi DEA
  Shkoder - Kompleksi DEA
  Restorant - Sherbime ushqimi - Shkodër (Shkodër) - 26/04/2017

  I shtrire ne bregun e lumit Drin, poshte ures se Spatharit, ky kompleks te mahnit me bukurine dhe larmine e ambjenteve te saje. Uji qe rrjedh ne currilat e krijuara perreth liqenit artificial, e ben unike freskine dhe shijen e nje dreke apo darke me ...