ofroj City-tour Greqi Pranvere ne Selanik – Stamboll Tiranë

Published date: 27/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, AlbaniaPranvere ne Selanik – Stamboll
Date: 11 – 14 Maj; 25 – 28 Maj
Cmimi : 129 Euro/personi
Dita 1: Nisja nga Tirana ne oren 03:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalese ne Kastoria per nje pushim te shkurter, vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel.
Dita 2: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Xhamia Blu ose sic e njohim me emrin Kisha e Shen Sofise me e madhja ne boten Otodokse, Sarajet e Sulltanit. Kohe e lire ne Grand Baazar.
Dita 3: Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne Kodren e te Dashuruarve , Ura e Bosforit , Pazarin e Vjeter dhe madheshtor te Stambollit, shetitje me anije. Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harrem.
Dita 4: Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes.
Ne cmim perfshihet:
Udhetim me autobus komod.
Akomodimi ne hotele me 3 ose 4 yje ( mengjes )
Guide ne gjuhen shqipe gjate udhetimit.
Ne cmim nuk perfshihet:
Shetitja me anije
Pagesat per hyrje ne muzeume
Siguracioni i shendetit ne udhetim

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • ofroj bilete avioni 1-D Prishtinë Geneva, Prishtinë Stamboll
  ofroj bilete avioni 1-D Prishtinë Geneva, Prishtinë Stamboll
  Shërbim me Klientin - Tiranë (Tiranë) - 27/04/2017

  Prishtinë Budapest 40€ Prishtinë Berlin 61€ Prishtinë Paris 63€ Prishtinë Basel 64€ Prishtinë London 55€ Prishtinë Geneva 63€ Prishtinë Stamboll 66€ Prishtine Paderbon 70€ Prishtinë Oslo 80€ Prishtine Zurich 92€ Prishtinë Cologne 90€ Të përfshira ne ...

 • ofroj bilete avioni 1-D Prishtine Zurich
  ofroj bilete avioni 1-D Prishtine Zurich
  Shërbim me Klientin - Tiranë (Tiranë) - 27/04/2017

  Prishtinë Budapest 40€ Prishtinë Berlin 61€ Prishtinë Paris 63€ Prishtinë Basel 64€ Prishtinë London 55€ Prishtinë Geneva 63€ Prishtinë Stamboll 66€ Prishtine Paderbon 70€ Prishtinë Oslo 80€ Prishtine Zurich 92€ Prishtinë Cologne 90€ Të përfshira ne ...

 • ofroj bilete avioni 1-D Prishtinë London
  ofroj bilete avioni 1-D Prishtinë London
  Shërbim me Klientin - Tiranë (Tiranë) - 27/04/2017

  Prishtinë Budapest 40€ Prishtinë Berlin 61€ Prishtinë Paris 63€ Prishtinë Basel 64€ Prishtinë London 55€ Prishtinë Geneva 63€ Prishtinë Stamboll 66€ Prishtine Paderbon 70€ Prishtinë Oslo 80€ Prishtine Zurich 92€ Prishtinë Cologne 90€ Të përfshira ne ...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)