Shes Shes Faqe Facebook 42K Tiranë

Published date: 24/02/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Shitet Faqe ne Facebook mbi 42K likes
Faqia ka nje super aktivitet Post Reach shkon deri ne 3 milion ne jave
Fansat jane nga bota.. Amerik, Filipine, Angli, Indi, Meksike, Itali, Australi
Faqes nuk i ndryshohet emri. Faqia perdoret p reklame shperndarje video
Faqia esht shume e mire p sponsorizime sepse aktiviteti do jet ekstrem nqs i behet !
Chipmunks Dance: https://www.facebook.com/dancechipmunks
Video me e klikuar e faqes mbi 1.6milion views https://www.facebook.com/dancechipmu...3383775342700/
Per me shume info Kontakto ne inboxin e faqes ose ne email: bboydetox@gmail.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • SHITET AKTIVITETI QENDER ESTETIKE RELAX
  SHITET AKTIVITETI QENDER ESTETIKE RELAX
  Shitje me pakice - Tiranë (Tiranë) - 16/02/2017

  SHITET AKTIVITETI QENDER ESTETIKE RELAX prej 3 vitesh ne treg, e kompetuar me te gjitha, me klientele te ngritur. Adresa Tek Vasil Shanto, mbrapa hotel Diplomat

 • SHITET AKTIVITET
  SHITET AKTIVITET
  Shitje me pakice - Tiranë (Tiranë) - 13/02/2017

  OKAZION: QENDER INTERNETI 13 PC : RAM 2 GB, KARTE GRAFIKE 512 MB/NVIDIA ( 4 PC E KANE 1 GB/ONBOARD), HDD 160 GB, PROCESOR DUALCORE 2.7 GHZ EKRANE 19 ‘’ PRINTER EKONOMIK FRIGORIFER KONDICIONER KASE FISKALE TABELE NDRICIMI KARRIGE , TAVOLINA BOKSE (1+5...

 • Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime
  Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime
  Shitje me pakice - Tiranë (Tiranë) - 09/02/2017

  Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime për shtëpinë. Dhurata te personalizuara, të bëra me shume dashuri dhe nga stofë pambuku me cilësi të lartë. Per me shume informacion dhe per porosine, vizitoni dhe LIKE faqen ne FACEBOOK: https://ww...