SHITET AKTIVITET Tiranë

Published date: 13/02/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

OKAZION: QENDER INTERNETI

13 PC : RAM 2 GB, KARTE GRAFIKE 512 MB/NVIDIA ( 4 PC E KANE 1 GB/ONBOARD), HDD 160 GB, PROCESOR DUALCORE 2.7 GHZ
EKRANE 19 ‘’

PRINTER EKONOMIK
FRIGORIFER
KONDICIONER
KASE FISKALE
TABELE NDRICIMI
KARRIGE , TAVOLINA
BOKSE (1+5)
PAJISJE RRJETI

CMIMI: 350,000 LEKE
Cel. : 0694654502

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Shes Shes Faqe Facebook 42K
  Shes Shes Faqe Facebook 42K
  Shitje me pakice - Tiranë (Tiranë) - 24/02/2017

  Shitet Faqe ne Facebook mbi 42K likes Faqia ka nje super aktivitet Post Reach shkon deri ne 3 milion ne jave Fansat jane nga bota.. Amerik, Filipine, Angli, Indi, Meksike, Itali, Australi Faqes nuk i ndryshohet emri. Faqia perdoret p reklame shpernda...

 • SHITET AKTIVITETI QENDER ESTETIKE RELAX
  SHITET AKTIVITETI QENDER ESTETIKE RELAX
  Shitje me pakice - Tiranë (Tiranë) - 16/02/2017

  SHITET AKTIVITETI QENDER ESTETIKE RELAX prej 3 vitesh ne treg, e kompetuar me te gjitha, me klientele te ngritur. Adresa Tek Vasil Shanto, mbrapa hotel Diplomat

 • Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime
  Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime
  Shitje me pakice - Tiranë (Tiranë) - 09/02/2017

  Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime për shtëpinë. Dhurata te personalizuara, të bëra me shume dashuri dhe nga stofë pambuku me cilësi të lartë. Per me shume informacion dhe per porosine, vizitoni dhe LIKE faqen ne FACEBOOK: https://ww...