Arkivat e firmave private Tiranë

Published date: 12/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, AlbaniaNe jemi nje zyre e cila merret kryesisht me perpunimin tekniko-shkencor te dokumenteve te krijuara nga kompanite private qe nga hapja e ne vazhdimesi. Me nje eksperience 10 vjecare ne administraten publike dhe private ne ju mundesojme qe ne nje kohe rekord tju sistemojme arkivin tuaj ne menyre qe te jete sa me lehte i shfrytezueshem nga ana juaj apo edhe e stafit tuaj. Keni dokumentacion të mbledhur dhe administruar keq gjatë veprimtarisë së firmës/biznesit tuaj? Na kontaktoni dhe do ju ofrojmë konsulencë dhe zgjidhje për një administrim efiçent të dokumentacionit.
Nese keni grumbuj dokumentesh me te cilat nuk dini cte beni, nuk keni mundesi ti shfrytezoni ne do ishim te lumtur tju ndihmonim.
Gjithashtu edhe nese keni nevoje per asistence ne fushen e sekretarise, ne mbajtjen e protokollit, rregullave te protokollit etj do ju luteshim serish te na kontaktonit me email ose ne faqen tone ne Facebook: Zyrë përpunimi dokumentacioni - Arkiva Private

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Hot Leads
  Hot Leads
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 07/04/2017

  Per te gjith ata qe punojn me Energji kliente biznesesh per Gjermanin Zvicren Dhe Austrin , Gjithashtu per ata qe punojn me Privatkrankenversicherung schweitz Gjithashtu Hot Leadsa per FxTrading Disponoj Hot Leadsa me cmime te llogjikshme si mbas fus...

 • auto transport ne lartesi
  auto transport ne lartesi
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 07/04/2017

  Ofroj transport ne lartesi deri ne 25m(kati i8-te)me nje peshe prej 300kg mobiljesh dhe te pajisjeve elektroshtepiake ,materialeve te ndertimit,etj. me nje eksperience dhe siguri te plote gjithashtu ofrojme edhe sherbim me kosh per info. te metejshme...

 • ofroj Pakete ne bregdet Mardan Palace 5*L - Lara Kundu *OFERTE E RE*
  ofroj Pakete ne bregdet Mardan Palace 5*L - Lara Kundu *OFERTE E RE*
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 31/03/2017

  Mardan Palace 5*L - Lara Kundu *OFERTE E RE* Zbritje 45% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars. Çmimi Ishte €1059 - Bëhet €620 për person PRM/SUP (3) për 5 netë Nisje 28 Maj. Çmimi Ishte €1179 - Bëhet €850 për person PRM/SUP (3) për 7 netë Nisje 28 M...