auto transport ne lartesi Tiranë

Published date: 07/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ofroj transport ne lartesi deri ne 25m(kati i8-te)me nje peshe prej 300kg mobiljesh dhe te pajisjeve elektroshtepiake ,materialeve te ndertimit,etj. me nje eksperience dhe siguri te plote gjithashtu ofrojme edhe sherbim me kosh per info. te metejshme kontaktoni ne keta nr. tel.0694055554 dhe 0696155554.

Tel. : 0694055554

Cel. : 0696155554

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • ofroj Pakete ne bregdet Mardan Palace 5*L - Lara Kundu *OFERTE E RE*
  ofroj Pakete ne bregdet Mardan Palace 5*L - Lara Kundu *OFERTE E RE*
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 31/03/2017

  Mardan Palace 5*L - Lara Kundu *OFERTE E RE* Zbritje 45% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars. Çmimi Ishte €1059 - Bëhet €620 për person PRM/SUP (3) për 5 netë Nisje 28 Maj. Çmimi Ishte €1179 - Bëhet €850 për person PRM/SUP (3) për 7 netë Nisje 28 M...

 • ofroj City-tour Tur ne Korfuz 95 Euro/personi
  ofroj City-tour Tur ne Korfuz 95 Euro/personi
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 31/03/2017

  Tur ne Korfuz 95 Euro/personi Date: 7 – 9 Prill 2 Nete 3 Dite Mengjes Darke Data te tjera: 21 – 23 Prill ; 28 – 30 Prill Dita e Parë e Enjte : Nisja nga Tirana në oren 23:00 te dites se premte starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me au...

 • ofroj City-tour ☀️IBEROSTAR BUDVA 4* All Inclusive
  ofroj City-tour ☀️IBEROSTAR BUDVA 4* All Inclusive
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 31/03/2017

  ☀️IBEROSTAR BUDVA 4* All Inclusive #soletravel#oferta#udhetime#supercmime#malizi 2 Dite / 1 nate Cmimi 39 Euro Nisemi cdo te #Shtune dt 1, 8, 15 & 22 Prill Extra: #Transporti