Ide biznesi ne hapje Bar caffe Tiranë

Published date: 16/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Shitet ide biznesi.
Nqs jeni te interesuar per te hapur nje aktivitet ju ofrojme ne idene, arredimin, menun dhe menaxhojme
deri ne detaje hapjen dhe venjen ne pune te tij. Projekti konsiston ne hapjen e nje Bar caffe, gjetjen e ambjentit te pershtash per ju,
projektin e mobilimit, menune, trajnim per stafin.
Kush eshte i interesuar mund te na kontaktoj ne numrin e telefonit: 0699897942
mund tju bejme nje prezantim te idese dhe te aktivitetit duke ju rikujtuar se jemi te disponueshem tju ofrojme asistence te vazhdueshme.

Cel. : 0699897942

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • SHTRIM PARKETI
  SHTRIM PARKETI
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 08/03/2017

  Shtrim paketi te gjitha llojet nga laminati deri te druri masiv, montim zmerilim lyerje etj. cilesi korrektesi profesjonalizem, gjithashtu ofrojm cmime konkuruese. cel; 0688419415 Niku

 • Montime,aspirime Kondicionera,aspiratore etj
  Montime,aspirime Kondicionera,aspiratore etj
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 08/03/2017

  Bejme montime te kondicionereve te n dryshem,per lokale,shtepi,zyra etj,bejme aspirimeve te lokaleve,dyqaneve etj..cmime me te lira ne treg,,per me teper info tel 0666231606

 • Ofrojme punime gipsi profesionale
  Ofrojme punime gipsi profesionale
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 07/03/2017

  Bej Punime Gipsi ne menyre profesionale .Eksperience 20 vjecare jashte Shqiperise . Nese jeni te interesuar mund te kontaktojme.Jam artizan me eksperience.Punoj ne menyre individuale dhe ne grup varet nga punimi .Bej tavane te varur, patinime ,punime...