Konsulenc ne cift Tiranë

Published date: 02/02/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Martesa e suksesshme? Është e mundur.
Konsulenca për çifte eshte e mundur per here te pare ne SHQIPERI
Konsulencat bëhen nga një konsulent i huaj me përvojë, i cili flet
shqip, anglisht dhe gjermanisht.
100% konfidencialitet dhe konsulenca ekskluzive sipas nevojave të klientëve. Sugjerime bashkëkohore në fusha si:
*- komunikimi,
*- respekti reciprok,
*- dashuria dhe emocionet,
*- përballimi i stresit,
*- sheshimi i mosmarrëveshjeve,
*- kuptueshmëri për gjininë tjetër, etj.

Për një prezantim falas te konsulencës kontaktoni: Agjencia Albania One,
Nr. tel: 00355 68 37 59 829;ose 00355 68 48 13 110
e-mail: e.dua.martesen@gmail.com
klikoni foton për ta zmadhuar klikoni foton për ta zmadhuar

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • servis13
  servis13
  Tjeter - Durrës (Durrës) - 13/09/2017

  *ofrojme sherbime te ndryshme per biznese dhe familje ° instalime & sherbime eletktrike °servis celsash & bravash nderrine dhe riparime bravash , hapje dyersh te blinduara , hapje dyersh makine kur ke harruar celsat ose jane bllokuar kontakt:...

 • Pastor Kaukazian - Superzooitalia
  Pastor Kaukazian - Superzooitalia
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 25/04/2017

  Superzooitalia, lider ne rritjen dhe seleksionimin e kelysheve te rraces, per te filluar hapjen e filialit ne Shqiperi, ofron Pastor Kaukazian - rrace e paster 2 vaksina (cimurro parvovirus) 1 vaksine antiterbim 3 sverminazioni Microcip Passaporte Ce...

 • ARREDIM AMBIENTESH
  ARREDIM AMBIENTESH
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 20/04/2017

  *-Ofrojme realizimin e interierit per ambientet. *-Me ne jetoni bukur *-Kontaktoni arkitektin tuaj per te realizuar endren tuaj.