konsulence per punesim ne Norvegji Tiranë

Published date: 28/02/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Jeni me profesion ne mjekesi , inxhinieri ,ndertimtari , agrokulture .
Zoteroni nje dipllome profesionale mbi 3 vjet , keni eksperienc pune ne nje profesion te caktuar mbi 5 vjet , zoteroi gjuhen angleze ne nivelin B1. tani eshte mundesia te aplikoni per punesim dhe qendrim ne Norvegji.
Ne japim konsulte per te punuar atje .
a) Marrim ne shqyrtim dokumentacionit tuaj .
b) Degjojm kerkesat tuaja dhe ju japim sugjerime si te veproni.
c) Ju drejtojm ne Norvegji per zyrat e punes, emigracionit dhe canitas.
d) Ne varesi te situates tuaj , ju japim orientime per ne Oslo dhe Norvegji .
e) Ndihme deri ne destinacion .
f) Pergatitja e cv ne dy portale kryesore te punes ne Norvegji .
g) Per personat qe jetojn ne Norvegji dhe kane probleme me dokumenta , ne japim zgjidhjen e duhur dhe rekomandimet e duhura.

Ju mirpresim!
Te interesuarut te na kontaktojn ne email : consultjuaj@gmail.com
Ju faleminderit ! Kurseni kohen tuaj .

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • shes Reklama elektronike te programueshme LED 19.999 Euro
  shes Reklama elektronike te programueshme LED 19.999 Euro
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 28/02/2017

  MINARDI LED ofron reklama elektronike per te sjelle vemendjen e duhur mbi aktivitetin tuaj. Reklamat mund te programohen me kompjuter me mbi 50 animacione te ndryshme. Ofrojme cilesi , garanci , cmim Klikoni foton për një pamje më të madhe Emri: karb...

 • THermoSHild membran termoizolante
  THermoSHild membran termoizolante
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 28/02/2017

  THermoSHild –produkt I ri per tregun shqipetar. Performance e larte, kursim energjitik me spesor zero. Membrane endotermike active. Kjo membrane me teknologji te larte eshte zbulim I ri qe po zvendeson teknollogjite e me parshme. Me teknollogji perdo...

 • Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime
  Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 28/02/2017

  Punuar me dorë, kukulla, lodra, aksesore, zbukurime për shtëpinë. Dhurata te personalizuara, të bëra me shume dashuri dhe nga stofë pambuku me cilësi të lartë. Per me shume informacion dhe per porosine, vizitoni dhe LIKE faqen ne FACEBOOK: https://ww...