mobileri meig ju ofron karrike druri me 1100 lek dhe tavolina druri me 3200 lek Tiranë

Published date: 06/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Me nje eksperience 18 vjecare, per prodhimin e karrikeve dhe tavolinave,per shtepi dhe lokale ofrojm per ju;karrike druri duke filluar me 1100lek,tavolina druri per bare restorante dhe shtepi me 3200 lek.ju mirepresim
Tel. : 0682221053
0697702475
www.meig.webs.com
meigeuro@gmail.com
www.meig.ourtoolbar.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • PESHORE ELEKTRONIKE TE GJITHA LLOJEVE DHE KAPACI..
  PESHORE ELEKTRONIKE TE GJITHA LLOJEVE DHE KAPACI..
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin e të gjitha llojeve të Peshoreve Elektronike dhe M...

 • Okazion 20% ulje Arredim Per Bare Dhe Biznese
  Okazion 20% ulje Arredim Per Bare Dhe Biznese
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 03/03/2017

  Ofrojme ulje deri ne 20% per arredim bare per ambjente te ndryshme per cdo lloj biznesi fale pervojes sone 20 vjecare ne europ si Gjermani, Greqi, Rumani, Qipro dhe Shqiperi. Cmimet varjojne nga 115 euro m2 - 240 euro m2 ketu perfshihen edhe mobiljet...

 • Marrim porosi punime hekuri OFICINA
  Marrim porosi punime hekuri OFICINA
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 03/03/2017

  Marrim porosi per punime hekuri si ne kovac bejm dyer me punime me dor bejm hekura ballkonesh me cilesi bejm dhe punime ne torrno frez limatrice sharr kalander kthime llamatinash trapan pres stampime tranxh per prerje llamarinash saldime bejm cdo gje...