Montime,aspirime Kondicionera,aspiratore etj Tiranë

Published date: 08/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Bejme montime te kondicionereve te n dryshem,per lokale,shtepi,zyra etj,bejme aspirimeve te lokaleve,dyqaneve etj..cmime me te lira ne treg,,per me teper info tel 0666231606

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Ofrojme punime gipsi profesionale
  Ofrojme punime gipsi profesionale
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 07/03/2017

  Bej Punime Gipsi ne menyre profesionale .Eksperience 20 vjecare jashte Shqiperise . Nese jeni te interesuar mund te kontaktojme.Jam artizan me eksperience.Punoj ne menyre individuale dhe ne grup varet nga punimi .Bej tavane te varur, patinime ,punime...

 • Prodhime instalime mirembajtje per dyer dritare
  Prodhime instalime mirembajtje per dyer dritare
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 07/03/2017

  Pershendetje! Oftojme prodhime dhe instalime me cmime shume te arsyeshme per: 1) Tenda; 2) Grilla alumini dhe persiane; 3) Dyer Dritare dhe Vetrata; 4) Rrjeta; 5) Qepena. Per cdo info kontaktoni ne nr e cel. Mos hezitono te merni ne cel per cfare do ...

 • Ofroj ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra
  Ofroj ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj. Eksp...