ofroj City-tour Pranverë në Vjenë Tiranë

Published date: 31/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 16 Prill
Pranverë në Pragë, 4 Ditë €319, Nisja më 9 Prill
Pranverë në Budapest, 4 Ditë €299, Nisja më 30 Prill

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Ide biznesi ne hapje Bar caffe
  Ide biznesi ne hapje Bar caffe
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 16/03/2017

  Shitet ide biznesi. Nqs jeni te interesuar per te hapur nje aktivitet ju ofrojme ne idene, arredimin, menun dhe menaxhojme deri ne detaje hapjen dhe venjen ne pune te tij. Projekti konsiston ne hapjen e nje Bar caffe, gjetjen e ambjentit te pershtash...

 • SHTRIM PARKETI
  SHTRIM PARKETI
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 08/03/2017

  Shtrim paketi te gjitha llojet nga laminati deri te druri masiv, montim zmerilim lyerje etj. cilesi korrektesi profesjonalizem, gjithashtu ofrojm cmime konkuruese. cel; 0688419415 Niku

 • Montime,aspirime Kondicionera,aspiratore etj
  Montime,aspirime Kondicionera,aspiratore etj
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 08/03/2017

  Bejme montime te kondicionereve te n dryshem,per lokale,shtepi,zyra etj,bejme aspirimeve te lokaleve,dyqaneve etj..cmime me te lira ne treg,,per me teper info tel 0666231606