ofroj City-tour Tur ne Korfuz 95 Euro/personi Tiranë

Published date: 31/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Tur ne Korfuz 95 Euro/personi
Date: 7 – 9 Prill 2 Nete 3 Dite Mengjes Darke
Data te tjera: 21 – 23 Prill ; 28 – 30 Prill
Dita e Parë e Enjte : Nisja nga Tirana në oren 23:00 te dites se premte starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.
Dita e Dyte E Premte : Sistemimi në Hotel rreth mesdites. Rreth ores 14:00 nisim turin e vizitave ne Pallatin e Sisit, nje nga monumentet kryesore te ketij qyteti i ndertuar rreth shek. XIX. Darka ne Hotel.
Dita e Trete e Shtune : Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit vizite ne Fabriken Koum Kouat, ku do te shikojme sesi pergatiten pijet dhe recelat tradicional ne Korfuz. Nisemi drejt Paleokastrices ku do te vizitojme Manastirin Bizantin, Opsionale (shetitje me varka, vizite akuariumit). Pasdite, vizitë me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Kalaja e vjetër – Paleo Frourio, Kalaja e re – Neo Frourio, Sheshi venecian Spianada, Rrugicat e shtruara me kalldrëm të qytetit të Korfuzit që është pjesë e UNESCO-s. Darka ne hotel.
Dita e Katert e Diele : Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Kanonit, vend ku na ofrohet nje panorame fantastike e Ishullit te Pondikonisit. Rreth ores 12:00 udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.
Perfshihen ne cmim:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz .
-Akomodimi ne Hotel Ionian Park 4*S
– Mengjesi dhe darka ne hotel
-Shoqerues gjate udhetimit
EXTRA: +12 Euro Bileta e tragetit vajtje – ardhje

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • ofroj City-tour ☀️IBEROSTAR BUDVA 4* All Inclusive
  ofroj City-tour ☀️IBEROSTAR BUDVA 4* All Inclusive
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 31/03/2017

  ☀️IBEROSTAR BUDVA 4* All Inclusive #soletravel#oferta#udhetime#supercmime#malizi 2 Dite / 1 nate Cmimi 39 Euro Nisemi cdo te #Shtune dt 1, 8, 15 & 22 Prill Extra: #Transporti

 • ofroj Pakete ne bregdet Turqi
  ofroj Pakete ne bregdet Turqi
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 31/03/2017

  Delphin Be Grand Resort 5* (Ex Exclusive Resort) - Lara Kundu *OFERTE E RE* Zbritje 37% për Rezervime të Hershme deri 27 Mars. Çmimi Ishte €995 - Bëhet €645 për person STD (3+1) për 5 netë Nisje 28 Maj. Çmimi Ishte €1191 - Bëhet €809 për person STD (...

 • ofroj Pakete ne bregdet Greqi
  ofroj Pakete ne bregdet Greqi
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 31/03/2017

  Lesse 4 * - Hanioti Halkidiki (Gjysëm Pensioni) Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Mars. Çmimi: Ishte €161 - Bëhet €136 për 7 netë për person për Nisje më 12 Maj. Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana. Mendi 4* - Kalandra...