Ofroj ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra Tiranë

Published date: 06/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj.
Ekspreset jane shume te mire dhe kafja eshte me cmim te arsyeshem (30 lek).

Ekspresi jepet ne perdorim.
Kutia permban: 150 bustina (cialde), 150 gota plastike, 150 bustina sheqer dhe 150 luge plastike.
Tashme Durres - Shkoder - Sarande me bashkpuntoret tane.

Makinat ekspres dhe kafeja jane 100 % Made in Italy

Cel. : 0696042802

Cel. : 0696042802

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • VALTER BAÇE  KAMERAMAN/FOTOGRAF SHERBIM PROFESIONAL
  VALTER BAÇE KAMERAMAN/FOTOGRAF SHERBIM PROFESIONAL
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  Cilesia me e larte e figures ne formatin HD, tani per te ruajtur kujtimet tuaja me te bukura. Qe DASMA JUAJ te jete kujtimi me i bukur i regjistruar me kamera dhe mjeshteri profesionale. Qe DASMA JUAJ te jete kujtimi me i bukur i fiksuar ne foto prof...

 • mobileri meig ju ofron karrike druri me 1100 lek dhe tavolina druri me 3200 lek
  mobileri meig ju ofron karrike druri me 1100 lek dhe tavolina druri me 3200 lek
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  Me nje eksperience 18 vjecare, per prodhimin e karrikeve dhe tavolinave,per shtepi dhe lokale ofrojm per ju;karrike druri duke filluar me 1100lek,tavolina druri per bare restorante dhe shtepi me 3200 lek.ju mirepresim Tel. : 0682221053 0697702475 www...

 • PESHORE ELEKTRONIKE TE GJITHA LLOJEVE DHE KAPACI..
  PESHORE ELEKTRONIKE TE GJITHA LLOJEVE DHE KAPACI..
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin e të gjitha llojeve të Peshoreve Elektronike dhe M...