ofroj Pakete ne bregdet Greqi Tiranë

Published date: 31/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Lesse 4 * - Hanioti Halkidiki (Gjysëm Pensioni)
Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Mars. Çmimi: Ishte €161 - Bëhet €136 për 7 netë për person për Nisje më 12 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Mendi 4* - Kalandra Halkidiki (All Inclusive)
Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill. Çmimi: Ishte €394 - Bëhet €334 për 7 netë për person për Nisje më 1 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Aegean Melathron 5* - Kalithea Halkidiki (Gjysëm Pensioni )
Zbritje 30% për Rezervime të Hershme deri më 28 Shkurt. Çmimi: Ishte €358 - Bëhet €250 për 7 netë për person për Nisje më 28 Prill-24 Maj.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • ofroj City-tour Pranverë në Vjenë
  ofroj City-tour Pranverë në Vjenë
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 31/03/2017

  Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 16 Prill Pranverë në Pragë, 4 Ditë €319, Nisja më 9 Prill Pranverë në Budapest, 4 Ditë €299, Nisja më 30 Prill

 • Ide biznesi ne hapje Bar caffe
  Ide biznesi ne hapje Bar caffe
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 16/03/2017

  Shitet ide biznesi. Nqs jeni te interesuar per te hapur nje aktivitet ju ofrojme ne idene, arredimin, menun dhe menaxhojme deri ne detaje hapjen dhe venjen ne pune te tij. Projekti konsiston ne hapjen e nje Bar caffe, gjetjen e ambjentit te pershtash...

 • SHTRIM PARKETI
  SHTRIM PARKETI
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 08/03/2017

  Shtrim paketi te gjitha llojet nga laminati deri te druri masiv, montim zmerilim lyerje etj. cilesi korrektesi profesjonalizem, gjithashtu ofrojm cmime konkuruese. cel; 0688419415 Niku