Okazion 20% ulje Arredim Per Bare Dhe Biznese Tiranë

Published date: 03/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ofrojme ulje deri ne 20% per arredim bare per ambjente te ndryshme per cdo lloj biznesi fale pervojes sone 20 vjecare ne europ si Gjermani, Greqi, Rumani, Qipro dhe Shqiperi.
Cmimet varjojne nga 115 euro m2 - 240 euro m2 ketu perfshihen edhe mobiljet + vitrina.
Per me shume info.kontaktoni ne cel. +355 69 67 00 964.

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Marrim porosi punime hekuri OFICINA
  Marrim porosi punime hekuri OFICINA
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 03/03/2017

  Marrim porosi per punime hekuri si ne kovac bejm dyer me punime me dor bejm hekura ballkonesh me cilesi bejm dhe punime ne torrno frez limatrice sharr kalander kthime llamatinash trapan pres stampime tranxh per prerje llamarinash saldime bejm cdo gje...

 • Prodhime dhe riparime per dyer dhe dritare
  Prodhime dhe riparime per dyer dhe dritare
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 03/03/2017

  Prodhojme dhe Riparojme dyer & dritare.vetrata te gjitha llojeve .dhe profileve. Riparojme grila alumini & presiane.rrjeta Cmime te arsyshme.

 • Prodhime dhe riparime per dyer dhe dritare
  Prodhime dhe riparime per dyer dhe dritare
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 03/03/2017

  Prodhojme dhe Riparojme dyer & dritare.vetrata te gjitha llojeve .dhe profileve. Riparojme grila alumini & presiane.rrjeta Cmime te arsyshme.