Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI Tiranë

Published date: 28/02/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Servis Pompist DIesel DURRES. Revizionojme pompa dhe injektore te gjithe tipet. vetura foristrada kamjone fadroma etj. pompa dhe injektore common rail cdi tdci xdi hdi etj.Pjese kembimi origjinale. Bango prova elektronike per pompa dhe injektore cdi tdci hdi xdi.Kodifikim injektoresh.Autodiagnostikim i kompjuterizuar. Per me teper na kontaktoni ne 0694075188 ose email yankeesnyc25@hotmail.com

Cel. : 0694075188 viber/whatsup

MERCEDES CDI TE GJITHA TIPET
FORD FOCUS , MONDEO TDCI TDI
KIA, HYNDAI,SANYONG REXTON KYRON, OPEL,BMW, AUDI,VW,JAGUAR,LAND ROVER, FIAT,ALFA ROMEO,CITROEN, RENAULT DCI, MITSUBISHI,NISSAN, VOLVO, TOYOTA,PEUGEOT, IVECO,SEAT,ETJ.
Man, Scania, Renault, DAF IVeco Volvo, pompa dhe injektore per kamione.

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Ofroj City-tour Greqi Pranvere ne Korfuz 3 - 5 Mars 89 Euro/personi
  Ofroj City-tour Greqi Pranvere ne Korfuz 3 - 5 Mars 89 Euro/personi
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 27/02/2017

  Pranvere ne Beograd 3 -5 Mars 95 Euro/personi Pranvere ne Dubrovnik 3 - 5 Mars 60 Euro/personi Pranvere ne Korfuz 3 - 5 Mars 89 Euro/personi SOLE TRAVEL & TOURS Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 m mbi bllokun e Ambasadave (midis Teuta Parukeri ...

 • Depo Farmaceutike
  Depo Farmaceutike
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 27/02/2017

  Depo farmaceutike Pro Life Pharma Tirane ,ofron oferta punesimi nefushen e marketingut (Agjent shitje)me kushte optimale pune dhe kontrate terregullt punesimi. Kandidatet duhet te plotesojne kushtet: -Te kene patente klasi B -Arsimi I larte ose I mes...

 • Depo Farmaceutike
  Depo Farmaceutike
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 27/02/2017

  Depo farmaceutike Pro Life Pharma Tirane ,ofron oferta punesimi perFurnitor dhe motorist me kushte optimale pune dhe kontrate te rregulltpunesimi. Kandidatet duhet te plotesojne kushtet: -Te kene patente klasi B dhe patente motorri -Arsimi I mesem. -...